Ніхто й не здивувався, що я звільняюся, пропрацювавши всього кілька місяців, лише сказали: «у нас ніхто довго не затримується»

В своєму житті, я довго шукала роботу, потім довелося поміняти кілька компаній, зате набралася і досвіду роботи, і досвіду спілкування з людьми. Правда, не завжди позитивного. З одної роботи довелося піти, як раз через колектив, що складався з одних жінок. Постійні плітки, доноси начальству мені набридли, і довелося шукати нову роботу.

Я не дуже-то і шкодувала, там крім таких колег і зарплата була маленька, що лише прискорило моє звільнення. Завідувач навіть не здивувався, що я звільняюся, пропрацювавши всього кілька місяців, лише сказав: «у нас ніхто довго не затримується». Що він мав на увазі, я розпитувати не стала.

У компанії, де я працюю зараз, мене спочатку все влаштовувало. Хороший колектив, зарплата і головне, посада начальника відділу. Всі задоволені, і я подумала, що нарешті-то пощастило і мені. Але через півроку, шеф став просити затриматися після роботи всім відділом, сказав, що багато роботи. Претензії з цього приводу всі висловлювали, звичайно ж, мені таке рішення начальства не дуже подобається, що тільки у них всіх сім’ї, а я можу  сидіти на роботі цілодобово. Крім того, що мені ще доводиться сидіти і після роботи на будь-яких нарадах, на яких говориться майже одне і те ж: мало працюємо.

На одному з них бос сказав, що в кінці місяця потрібно всім вийти ще й в суботу, пообіцяв заплатити окремо за цей день. Коли весь колектив обурився і відмовився вийти, було сказано, що це ми працюємо на компанію, а не компанія на нас і кому не подобається, може звільнятися. Йти ніхто не поспішав, де знову шукати роботу, та й немає гарантії, що на новому місці все буде не так.

Я-то вже зі свого досвіду знаю, що на кожній роботі свої недоліки і доводиться з цим миритися, хіба що піти і спробувати працювати на себе. Хто був у такій ситуації? Всі говорять, що дуже тяжко в теперішних умовах розпочинати свою справу. Порадьте, будь ласка!

Фото pixabay.com