Ніколи не бачив, щоб так швидко у людини змінювався вираз обличчя. Прийшли ми з другом в кафе, а там красуня за сусіднім столиком

Давно не бачилися з другом дитинства, домовилися зустрітися в невеликому затишному ресторані. Друг прийшов при всьому параді, відразу видно – не бідує. Посиділи, поговорили про те про се, повечеряли. Неподалік від нас влаштувалися дві зовсім ще молоденькі дівчини, одна з яких просто очей від мого друга відірвати не могла.

Дивлячись на таке відверте загравання, я, кивнувши в бік столика, за яким сиділи дівчата, «просвітив» друга, мовляв, чекай, на тебе відкрилося полювання.

Той подивився в бік мого кивка.

Мабуть, цього виявилося достатньо для наступного кроку, тому що ця дівчина взяла серветку, щось на ній швиденько написала, встала і йому цю «записку» передала. Усередині виявився телефонний номер.

Читайте також: “Юлю, прошу тебе, передай Марині, щоб не пов’язувала своє життя з тим чоловіком. Він не принесе їй щастя”: пoкiйний чоловік через сусідку передав послання

Друг з незворушним обличчям дістає ручку, щось пише у відповідь і передає серветку назад. Ніколи не бачив, щоб так швидко у людини змінювався вираз обличчя – щойно усміхнена дівчина виглядала так, як ніби їй в метро ногу віддавили. В наш бік вона більше жодного разу не глянула.

Цікавість узяла гору, і я запитав: «Що ж ти таке там відповів?». Він, дивлячись на мене безневинними очима, видав: “Квартира, машина – в кредит. Діти і дружина-спортсменка – у власності”