Ніколи не даруйте каблучку дівчині чи чоловіку просто так чи в День народження. Причина вас здивує

У всі часи жінки і дівчата полюбляли вишукано і витончено прикрашати себе. Вважалося, що чим більше на дамі прикрас з благородних металів, тим вона багатша і вища за суспільним статусом. У південних країнах Індії або ж Африки жіночі прикраси завжди мали певне значення і були обов’язковим атрибутом повсякденного значення.

Величезне значення надавалося й кільцям. Подібна традиція збереглася і сьогодні. Існують народні прикмети, які визначають, чому не можна дарувати кільця людям. Джерело

Прикмета про дарування каблучок ні в якому разі не стосується обручок!

Витоки прикмети

Безліч країн дотримується того, що каблучки і перстні все ж можна дарувати, як чоловікам, так і жінкам, не побоюючись містичних наслідків. Подарунки можна робити як на дні народження, на новий рік, так і на будь-які професійні свята. Однак, у наших широтах дарування каблучки має певне забобонне підґрунтя.

Попри те, що дарувати перстень у наших предків вважається позитивною традицією і доброю прикметою, до неї приписуються деякі забобони. Наприклад, дарування має проводитися виключно людиною, яка бажає обдаровуваному тільки добра. Новий власник каьлучки не завжди може знати те, як ставиться до нього той, хто дарує. Тому слід прошепотіти про себе: “Врятуй і збережи”.

Таким чином, можна бути впевненим у тому, що негативна енергія каблучки не досягне мети.

Наші предки вірили в те, що коштовність можна подарувати тільки у певні святкові дні. Наприклад, можна проводити дарування прикраси на заручини. Але, якщо подарунок буде переданий на Різдво або на іменини, то тоді позитивна енергетика не досягне мети. Прошепотівши «Врятуй і збережи», слід подякувати людині, яка подарувала каблучку на такі свята. Існує ймовірність того, що той, хто дарує, не знає про цю прикмету і про містичні властивості каблучки.

Забобони, пов’язані з каблучками

Прикмета говорить про те, що, якщо чоловік чи хлопець робить такий подарунок молодій дівчині, яка не є його нареченою, то їй слід прошепотіти «Врятуй і збережи». Таким чином вона убезпечить себе від несприятливих наслідків, пов’язаних з енергетикою каблучки.

Важливо, щоб прикраса була подарована тією людиною, яка ставитися доброзичливо до того, кому дарує подарунок. Кругла форма каблучки містить у собі потужні потоки енергетичних імпульсів. Якщо ставлення до людини недоброзичливе, то вони можуть принести у життя невдачі.

Дарувати такі прикраси можна на заручини. Молодий хлопець дарує своїй дівчині і вже нареченій перстень із дорогоцінним каменем. Камінь у прикрасі має символічний зміст, оскільки твердість мінералу визначає міцність майбутніх відносин і шлюбу молодої пари.

Камінь показує, що чоловік впевнений у своїх намірах. У сучасному суспільстві такий атрибут присутній тільки на процедурі розпису в РАЦСі і під час вінчання. Однак, у часи наших предків каблучка була доказом того, що чоловік або жінка пов’язані шлюбом зі своєю половинкою.

Коли жінка народжує свого первістка, то її чоловік повинен подарувати їй суттєвий подарунок. В цьому випадку завжди будуть актуальні різні прикраси з дорогоцінних металів. В тому числі і каблучка.

Забобонні і релігійні люди з радістю приймуть у подарунок простий срібний перстень, подарований із щирим почуттям любові і добрими намірами. При цьому варто вимовити фразу “Господи, врятуй і збережи”. Краще за все, щоб частина фрази “врятуй і збережи” була гравіюванням на внутрішній частині перстня.

Відмова у прийнятті прикраси

Якщо дарування припадає на день народження або новий рік, то краще відмовитися від прийняття такого подарунка. Звичайно, значення забобону не кожен зможе зрозуміти, але, якщо отримати на день народження або новий рік каблучку, то можна накликати сльози.

Тому відмова буде оптимальним варіантом. Молодій дівчині не рекомендується приймати у подарунок від хлопця золоті і громіздкі прикраси на палець. Буде краще, якщо хлопець подарує їй сережки або ж браслет, ніж каблучку. В іншому випадку, молода пара може накликати на себе погіршення відносин і швидку сварку.

Молодій дружині також не рекомендується обдаровувати чоловіка на його іменини. Попри те, що на чоловіків каблучки з благородних металів завжди сприятливо впливають, у день народження або новий рік чоловіча енергетика дуже послаблена. У день народження або новий рік аура людини надмірно сприйнятлива до негативного оточення.

Отримавши каблучку, чоловік піддається потужному круговому енергетичному сплеску, який може залучити і погані хвилі. В такому разі можна очікувати невдач у роботі і коханні. Тому чоловікові, який отримує в подарунок на день народження або новий рік перстень, краще відмовитися від нього на деякий час і прийняти його в інший день.

Якщо вам все ж подарували каблучку і ви боїтеся страшних наслідків, але дуже хочете її прийняти, необхідно відкупитися монетою або купюрою.

Читайте також: Звичайний віник може очистити дім від негативу і хвороб, a залучити добробут і гроші. Ось в який день варто підмітати в оселі

Погана енергетика та запобігання її появі

Існує прикмета, пов’язана з каблучкою, про те, що не можна міряти чужі прикраси. Насправді можна, але після цього слід провести очисний ритуал. Перстень, який примірявся, слід піднести на кілька секунд до палаючої свічки, тоді можна буде повертати його законній власниці. Таким чином, можна позбавити прикрасу від перехрещування людських аур.

В якості очищуючого обряду можна класти коштовність на ніч у святу воду. У деяких випадках, досить подмухати в центр прикраси, тим самим оновивши магічну енергію предмета.

Якщо ж немає можливості виконати всі необхідні обряди очищення, тоді достатньо буде передати коштовність законній господині і прошепотіти: “Врятуй і збережи!”