– Ніколи не думала, що мій син може ось так вчинити! – з кам’яним виразом обличчя ділиться з подругами сорокарічна Інга. – Загалом, немає у мене більше сина, ось що я скажу. Після такого я можу тільки викреслити його з життя!

– Господи, що ж він такого накоїв? – лякаються все. – Йому ж тільки п’ятнадцять, такий хороший хлопець! .. Що трапилося ??

Син Інги, п’ятнадцятирічний Гнат, кілька тижнів тому зібрав в стару спортивну сумку речі і переїхав на постійне місце проживання до свого батька. Тато Гната – бізнесмен, дуже багатий, живе на широку ногу, на відміну від Інги, яка платить іпотеку і довгі роки економить на всьому.

Всі п’ятнадцять років тато сином не цікавився, не дзвонив, не приходив, аліменти перераховував копійчані. І тут нещодавно раптом згадав про Гната. Навів довідки, дізнався, що хлопець – золотий, відмінно вчиться, займається спортом. Зідзвонилися, зустрівся, подарував новий комп’ютер. І ось тепер у Гната окрема кімната, купа шмоток, гаджети, репетитори, крутий ліцей, закордонні канікули і гарантований вступ до до будь-якого вузу. З матір’ю про таке життя він і мріяти не міг.

– Продався з потрохами за новий айфон! – резюмувала Інга. – Ну що ж … Він свій вибір зробив. Нехай тепер з ними і живе!

З сином після його переїзду Інга принципово не розмовляє, хоча хлопчисько намагався налагодити стосунки. Бойкотує. Скидає дзвінки. На колишнього чоловіка вона ображена. Свого часу він повівся з нею дуже недобре, залишив з боргами і проблемами, розгрібати які довелося багато років. Розлучення було дуже негарним. Тепер Інга дуже ображена на колись улюбленого сина.

– Я виховала чудовисько! – твердить вона.

– Слухай, але хлопця теж можна зрозуміти! – намагаються втовкмачити їй подруги. – З батьком йому дійсно краще. І перспектив більше. Не ображайся на нього! Не відштовхуй! Життя все ще розставить на свої місця.

Але Інга непохитна в своїй образі. А як вважаєте ви, хлопець дійсно з гнилизною, що тут же переметнувся до багатого тата, варто було того лише поманити комп’ютером? Чи має моральне право мати образитися в такій ситуації? Це дійсно зрада з боку хлопчика?

Чи Інга розігрує дурну драму на порожньому місці? Радіти треба, що папаша хоч і пізно, але зацікавився дитиною. Хлопчику зараз добре, а це головне. Та й перспективи у нього з батьковими грошима і можливостями не в приклад більше, ніж з матір’ю.

Фото ілюстративне спеціально для сторінки Особлива