fbpx
Поради

Ніколи не носіть ікону в гаманці: священик пояснив, чому цього не можна робити

Ікона може бути різного розміру та виконана з будь-якого матеріалу, але насамперед, це святий лик й відноситись до нього потрібно з шаною. Вона нагадує нам про святих та закликає вести праведне життя й не піддаватись гріху.

За канонами православної церкви, ікони повинні бути розміщені на видному місці та прикрашені рушником або серветкою з мереживом. Поряд не повинні знаходитись речі, які відволікатимуть від молитви, наприклад телевізор або статуетки. Джерело

Читайте також: Найсильніша молитва до святого Миколая, яку потрібно прочитати саме зараз, щоб отримати здоров’я і захист на цілий рік

Носити в гаманці або в сумці ікону не етично. Розміщення святого образу біля грошей або карток, це прояв не поваги до святих та більше схоже на ідолопоклоніння. Більшість вважає іконки та хрестики оберегом від нечucтих сuл й злa. Вони помиляються, бо справжній захист має віра у святих та щиросердні молитви.

Також, церква не радить обвішувати всю оселю образами святих. Достатньо іконостасу з 1-3 ікон, шани та віри. Менше вдавайтеся в забобони, моліться, просіть та вірте у божественну благодать.

You cannot copy content of this page