fbpx
Культура

Нікoли не підстригайте себе самостійно. Причини дуже вaгомі і вони вас здивyють

Одна з найпоширеніших прикмет свідчить: не можна стригти самого себе, інакше знайдеш біду. Ми пропонуємо розібратися, чи насправді самостійна стрижка так небезпечна.

Наші предки вважали, що волосся наділене потужною енергетикою. Вони вірили, що у волоссі полягає життєва сила, здоров’я, благополуччя і навіть доля людини. Прикмети і міфічні розповіді кажуть про велику могутність волосся й енергію життя, яка в них зберігається. Вважається, що зміна зачіски може змінити життя людини, вплинути на її долю і майбутнє.

Безліч легенд і старовинних прикмет оповідають про причини, за якими забороняється стригти волосся самостійно. Фахівці відібрали найголовніші з них.

1. Деформація біополя. Підстригаючи волосся своїми руками, ви міняєте життєвий шлях, втручаєтеся в розвиток подій, залучаєте нещастя і проблеми. Довіряти стрижку можна тільки добрій людині, професіоналу у своїй справі, інакше не минути біди.

2. Проблеми з грошима. Стригти волосся – вкорочувати свої доходи. Разом зі зміною іміджу прийдуть зміни з грошима: відвернеться грошова удача, відступить благополуччя, пропаде успіх.

3. Втрата здopов’я. Вважається, що самостійна стрижка призводить до серйозних проблем зі здоров’ям, ускладнює хронічні захворювання. Той, хто часто себе підстригає, постійно нездyжає, стpаждає і скаpжиться на долю.

4. Загpоза життю. За прикметою, з відрізаним пасмом людина втрачає кілька років власного життя.

5. Нещастя в коханні. Існує прикмета, яка свідчить, що підстригти волосся – зіпсувати красу (як зовнішню, так і внутрішню), відлякати любов і приректи себе на самотність. Від такого юнака чи дівчини люди будуть триматися подалі і ніколи не покличуть під вінець.

6. Негаразди в сім’ї. На стрижку волосся також впливає день тижня і час доби. Наші предки ніколи не стриглися вечорами і по неділях, вважаючи, що подібні дії загрожують розбратом в сім’ї.

Читайте також: Чому в жодному випадку не можна сидіти на столі і які наслідки можуть бути. Це потрібно знати

7. Заклик невдач. Доглянуте волосся – посудина, що зберігає позитивну енергетику, на яку злітається і процвітання, і благополуччя, і гроші. Підстригти самого себе – злякати удачу, прогнати щастя і закликати труднощі.

Як показує практика, народна мудрість рідко помиляється. Щоб відвести біду, навіть якщо ви не дуже довіряєте різним забобонам, підстригайте своє волосся у професіоналів. А от якщо ви вже встигли самостійно змінити зачіску, то виправити ситуацію можна за допомогою хорошого майстра, який погодиться вас підстригти. Свою зачіску в такому разі не обов’язково міняти кардинально: достатньо просто злегка підрівняти кінчики.

You cannot copy content of this page