fbpx

Ніколи не ставте пусту пляшку на стіл. Це не просто забобон – завжди попереджала мене бабуся

Забобони міцно «оселилися» в пам’яті людей, тому прикмет дотримуються не замислюючись. Найчастіше обтяжені зітхання чуються після того, як розсипається сіль або річ була передана через поріг. Такі неусвідомлені реакції пов’язані з тим, що бабусі часто супроводжували свої дії коментарями «на щастя» або «до сварки», навчаючи підростаюче покоління, розкриваючи секрети про те, як уникати неприємностей. Джерело.

Згідно прикмет, порожня пляшка на столі залучає в будинок бідність. Тим, хто жартома захоче подути в пляшкове горлечко, загрожує відтік фінансів.

Народне марновірство свідчить, що порожня пляшка на столі – символ безробіття. У сім’ї, де прийнято залишати порожню тару, нерідкі проблеми, пов’язані з поганими пpристpастями і хворобами.

Ще одне повір’я говорить, що спорожніла пляшка, залишена поруч з тим, хто сидів за столом, здатна затягнути його в лійку бід і проблем зі здоров’ям.

Наші предки вважали, що порожня пляшка поруч з жінкою може призвести до невдач на особистому фронті і проблем зі здоров’ям. Вважалося, що порожня пляшка веде до неприємностей, пов’язаних з материнством: труднощів із зaчaттям і пoлoгами.

Читайте також: Покладіть мило до грошей так, щоб воно лежало між двома купюрами – за тиждень побачите результат

Східна мудрість говорить, що порожня посудина – це вмістилище злих дyхів, і якщо порожня пляшка виявиться на столі, то в сім’ю неминуче прийдуть скандали, бідність та інші неприємності аж до пoжеж і погpaбувань.

Порожня пляшка – порожній стіл. Наші предки вірили, що порожня тара зменшує достаток у домі, і якщо на столі залишалися порожні пляшки, то наступного разу не буде чим нагодувати не те що гостей, а й самих домочадців.

You cannot copy content of this page