Ніколи не залишайте брудний посуд наніч і тим більше не дозволяйте мити його стороннім людям

Посуд є невід’ємною частиною будь-якого домашнього інтер’єру, і кожна господиня прагне зберігати його максимально в чистоті, так як, по-перше, це пов’язано з елементарною гігієною, а, по-друге, чистота посуду пов’язана з залученням в будинок щастя і багатства. І з точністю до навпаки, брудний посуд, особливо залишений в раковині до ранку, стає відкритим порталом для витікання того самого щастя і багатства з дому.

Кожне житло має свою особливу енергетику, яка складається з флюїдів кожного члена сім’ї, який проживає в цьому будинку. І кожна річ в цьому будинку так само просякнута даною енергетикою, включаючи і посуд.

Так як прийом їжі є невід’ємною складовою в житті кожної родини, то і прикмети, що дійшли до нас з давніх часів і пов’язані з домашнім начинням, далеко небезпідставні.

Після відмінного застілля автоматично хочеться, в подяку за старання господарів, допомогти їм хоча б прибрати зі столу і перемити гору посуду. Але, насправді, цього робити не варто, так як таким, здавалося б, благим наміром в даному будинку можна порушити цілісність енергетичного балансу, «вимити» удачу і гармонію сім’ї.

Крім цього, наші предки були переконані в тому, що якщо в будинку знаходиться хоч одна незаміжня панянка, то вимите гостями кухонне приладдя може безпосередньо вплинути на подальшу самотність дівчини.

Та й для сімейної пари або пари, яка тільки починає своє спільне проживання, подружка з намиленою губкою, миюча посуд, на думку наших предків, становить реальну загрозу щастю і стабільним стосункам закоханої пари.

Така прикмета з’явилася з тих часів, коли люди були впевнені, що допомагати господині будинку береться лише людина, що бажає зруйнувати сімейну ідилію з допомогою наведення псyвання, яке якраз і елементарно втілити через миття посуду.

Існує прикмета і про миття посуду практично чужою людиною в будинку. Нашими пращурами шляхом багаторічних спостережень було помічено, що якщо малознайома вам особистість помиє після трапези за собою свою тарілку або чашку, то найближчим часом в родині можливі несподівані сварки і розбіжності, а так само необгрунтоване «витікання» грошей.

Читайте також: Приїхали ми з чоловіком до ворожки, не простої, такої, що черги десятками стоять. Здивуванню не було меж

Можна, звичайно, в прикмети вірити, можна і ні, але багатьма фахівцями доведено, що посуд дійсно енергетично міцно пов’язаний зі своїми господарями і втручання «чужих» сюди небажано.

Винятком можуть бути лише найближчі люди, в добрих намірах яких ви ні грама не сумніваєтеся. І якщо все ж в будинку має бути тотальна мийка посуду, можете прийняти їх допомогу.