Ніна Дорошина: невідомі факти про відому жінку

Актриса Ніна Дорошина, яка пoмeрла в Москві 21 квітня, користувалася надто великим успіхом серед чоловіків, а також вже у досить поважному віці вміло грала молодих дівчат.

Батько Дорошиною працював оцінювачем хутра на Ростокінскій комбінаті, отримавши перед вiйною призначення в Іран, де закуповував матеріал для потреб Червоної армії. Актриса уникла жaхів вiйни завдяки його відрядженню. В Ірані вона прожила майже все дитинство. Крім того говорила фарсі (персидська мова). Пише “Обозреватель”

Також, актриса мала великий успіх у чоловіків і письменників. На зйомках фільму “Перший тролейбус” вона познайомилася з актором Олегом Далем і зачарувала його. Однак, шлюб з ним був спробою забути роман з художнім керівником театру Олегом Єфремовим. Їхні стосунки були складними і болісними. В результаті, Дорошина подала на розлучення з Далем. А через якийсь час, вона вийшла заміж за театрального майстра по світлу Володимира Ішкова.

Буквально днями знімок рум’яної Дорошиної в сільському вбранні ходив по мережі з підписом: “На Надії: тренч з габардину з оригінальними гудзиками Берберрі – 145 тисяч рублів, рейтузи “Олександр Вонг” – 8946, сумка “Біркін”. Вона була близька до молоді.

Читайте також: Скoро мeне не стане, алe ти не плaч: Я дoсі не пaм’ятаю, як я тyди дісталася. Не дaй Бог перeжити таке жoдній жiнці

Критик Олексій Коленський розповідав, що актриса була дуже гостро мислячою, “життєвого заряду в ній вистачило б ще років на двадцять”.

За його словами, вона мало не під лупою розгледіла інтерв’ю та червоною ручкою викреслила все, що, на її думку, не відповідало її образу. При цьому, актриса не втрачала чарівності, жартувала і посміхалася.

Відзначається, що Дорошина перестала старіти років у сорок. До 83 років вона грала дівчинку в спектаклі театру “Современник” “Крутий маршрут”. Також, вона грала роль молодої жінки Фіси.

“І натяжки в цьому ніякої не було. І кокетувала по-дівчачому, і голос не змінився. І глядачі нічого протиприродного не помічали. Я дивився на неї, як вона стріляє очима, як каже – і сам дивувався, бачачи перед собою не вісімдесятирічну стареньку, а молоду жінку”, – розповів театральний критик Фазир Муалим.

Як повідомлялося, артистка пoмeрла у своїй квартирі в Москві 21 квітня через проблеми з серцем.