Ноги нашої з чоловіком не буде на цьому весіллі. Заборонити дочкі виходити заміж за цього мepзотника ми, звичайно, не можемо. Проте, бути присутньою при тому, як дочка гpoбить своє життя, не збираюся!

Дочкi Маргарити, Аглаї, двадцять три роки, і через місяць вона виходить заміж. Розумниця, красуня, відмінниця з червоним дипломом, працює, ось уже півроку живе окремо від матері у власній студії, купити яку, правда, допомогли батьки, додавши дві третини суми. Але решту грошей Аглая заробила і накопичила сама.

Хлопець, майбутній зять – ровесник Аглаї, і Маргариті він зовсім не подобається. За всіма законами жанру, у нього ні кола, ні двора, сам він приїжджий, до того ж десь там, на батьківщині, у нього залишився дитина шести років. Джерело

Ні, ніякої помилки, все саме так – дитину цей герой нажив мало не в дев’ятому класі. Був суд, встановлення батьківства, і тепер папаша, майбутній зять Маргарити, платить на дитину аліменти.

Але і це навіть не головне. Маргариту вбuиває ставлення жениха до Аглаї. Любов’ю з його боку, впевнена Маргарита, і не пахне. Поводиться з нареченою нахабно, розв’язно, відпускає якісь дивні жарт … Взагалі, манери нареченого Маргариту шoкують.

– Гoпник якийсь, чесне слово! Що зовні, що внутрішньо! – ледь не плаче вона. – У дочки такі залицяльники були, ех! А вибрала цього. Ну чому хорошим дівчаткам подобаються погані хлопчики!

– Ну так ти поговори з нею! – радять з усіх боків. – Нехай батько поговорить! Може, не треба цього шлюбу? Може, хоча б відкласти весілля на півроку-рік, а? Там, дивись, розсмокчеться?

– А то ми прямо не говорили! – зітхає Маргарита. – Сто раз уже намагалися донести, і разом, і окремо. І подруги їй те ж саме говорять. Я не розумію, розумна дівчинка, книги читала, начебто непогано розбиралася в людях. Вона бачила відносини y нашій родині, вони практично ідеальні. І чому вона вибрала цього свого маргінала? Як її угораздило-то? Господи, хоч би не завагітніла тільки відразу від нього.

Молоді люди вже зараз, до весілля, часто сваряться, наречений постійно в чомусь дорікає наречену, та плаче. Проте, підготовка до весілля йде щосили. Оплачено ресторан, куплено сукню, розіслані офіційні запрошення – в тому числі, і батькам. І отримано вже офіційну відмову. Батьки нареченої на весіллі не збираються бути демонстративно.

Читайте також: Сидить сусідка, очі сумні і заплакані. Чесно кажучи, вона виглядала дуже втомленою і недоглянутою – корені фарбованого волосся відросли, лак на нігтях подекуди полупився, брови зарості, без макіяжу. А тут виявилося, що чоловік образив

– Я не збираюся в цьому брати участь! – пояснила вона. – Я проти. Все, питання закрите.

– Але якось це жорстоко по відношенню до дочки? – вмовляють її подруги. – Навіщо ти так? Так зіпсувати відносини можна на все життя. Підтримати її треба б в такий день. Все-таки весілля.

– Ось коли потім буде справжнє весілля, з хорошою людиною – тоді і прийдемо! – заявляє Маргарита. – А цей фарс – без нас, будь ласка. Не хочу про це ні говорити, ні думати!

Як вам ситуація? Що думаєте?