Номер квартири чи будинку впливає на атмосферу в житлі, а також долю і настрій його мешканців

Згідно найдавнішої науки нумерології, будь-які числа грають в нашому житті велику роль якщо ми з ними стикаємося щодня. Йдеться про номер квартири, який може створювати особливу атмосферу в домі.

Номер автомобіля, номер телефону, дані паспорта, дата народження – все це грає велику роль в житті людей. Номер квартири часто важливіший, тому що в рідних стінах люди майже завжди проводять найбільшу кількість часу. Джерело.

Важливо, щоб будинок був місцем сили, яке налаштоване на появу позитивних емоцій. Для того щоб зрозуміти, як номер вашої квартири впливає на навколишню енергетику, долю і настрій всіх жителів, експерти радять провести спеціальний розрахунок.

Нумерологический розрахунок

Найважливішими числами в нумерології вважаються 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Всі інші являють собою їх зашифровану версію. Щоб дізнатися, що позначає той чи інший номер квартири, потрібно привести число до простішого вигляду. Наприклад, ваша квартира має номер 14. Потрібно скласти цифри.

Отримуємо 1 + 4 = 5. це означає, що енергетикою такого житла керує П’ятірка. Буває так, що цифри доводиться складати двічі, тричі або більшу кількість разів. Наприклад, якщо номер вашої квартири 98, потрібно скласти 9 і 8. отримуємо 17. Складаємо ще раз, щоб отримати число в діапазоні від 1 до 9. Отримуємо 8.

Важливо пам’ятати, що для приватного житла альтернативою є номер будинку. Для нього діють абсолютно ті ж правила, що і для квартири. Єдине, що ускладнює процес – літери. Порахуйте номер букви в алфавіті і додайте це число до номеру. Наприклад, ви живете в приватному будинку з номером «5В». Буква «В» третя в алфавіті, значить, для розрахунків вам потрібно число 3. 5 + 3 = 8. Енергетикою такого будинку керує Вісімка.

Розшифровка чисел

Одиниця. Якщо у вас номер квартири 1 або вийшло таке число при розрахунках, то це означає, що в будинку має проживати якомога більша кількість людей. Атмосфера такого житла дуже розташовує до того, щоб в ньому не було сварок. Звичайно, це може бути далеким від дійсності, адже не завжди сім’ї бувають згуртованими, але якщо вашою домашньою енергією укерує Одиниця, це сприяє згуртованості, дружбі, любові.

Двійка. У квартирі з номером 2 завжди панує енергетика, в якій приємно працювати, займатися якимись важливими справами. Така енергетика допомагає в навчанні, отриманні нових знань і навичок. Людям простіше в такій атмосфері зосереджуватися на якихось проблемах. У кожного блага є зворотна сторона, тому в такому будинку або квартирі складніше буде налаштуватися на відпочинок і релаксацію.

Трійка. Число 3, отримане при розрахунках, означає, що будинок ідеально підходить для духовних пошуків і практик, для молитов, медитацій. Енергетика такого житла дуже чиста і творча. Мінусом є те, що в такому будинку сторонні люди не можуть затримуватися на занадто довгий термін. Зате в такому будинку не спрацюють підкладали і магічні предмети. Енергетика числа 3 відлякає несприятливі потоки і негативно налаштованих людей.

Четвірка. Четвірка – колективне число, тому квартира з таким номером сприяє зміцненню родинних зв’язків, появі позитивних відносин. Це дуже доброзичлива атмосфера, в яку легко вклинитися навіть недоброзичливцям. Краще не приводити додому тих, хто, на ваш погляд, може нашкодити вам або затамувати на вас злість.

П’ятірка. Число 5 дарує вашій оселі особливу ауру удачі. Вона заряджає позитивом і відкриває інтуїцію всім, хто приходить до вас додому. Саме тому у вас, швидше за все, часто бувають вдома збори друзів і гості. Невеликий негативний ефект полягає в тому, що таке житло може викликати напливи сентиментальності, погані думки.

Шістка. Число Шість володіє особливою динамікою, потужною енергією, що призводять до роботи і якихось постійних справ. У таких будинках і квартирах у жителів можливі безпричинні перепади настрою. Людям доводиться частіше зустрічатися зі стресами і хаосом.

Сімка. Атмосфера такої квартири спонукає до відповідальності, скромності і життєлюбності. Це один з найбільш дружніх номерів. Сімка допомагає людям концентруватися на найважливішому, об’єднуватися в єдину команду, в згуртований колектив. Єдине правило успіху для такого будинку – довіряти одне одному.

Читайте також: Приберіть ці квіти з будінку, вони приносять тільки біду і нещастя

Вісімка. Це найбільш матеріальне число з усіх в нумерології. Його енергетика прекрасно підходить тим, хто постійно думає про справи і намагається мислити креативно. Спокійна розмірена праця в такій квартирі не буде дуже ефективною, а ось творчі заняття знайдуть своє місце у вашому житті з більшою ймовірністю.

Дев’ятка. Номер 9 – це дуже хороший знак для вашої квартири або будинку. Таке число володіє творчою енергетикою, яка допомагає залучати і фінансову, і любовну удачу. Люди, що живуть в такому будинку, будуть щасливі, зможуть легко забувати образи і вирішувати проблеми разом.