fbpx

“Почувалася як у казці”: нова ведуча “Сніданку з 1+1” підкорила глядачів

Цього тижня до команди “Сніданку з 1+1” приєдналася нова ведуча – Неля Шовкопляс, яка відтепер в парі з Єгором Гордєєвим пробуджуватиме українців з екранів телевізорів.Щоб підтримати нову колегу, до перших ефірів Нелі також приєднаються Людмила Барбір та Руслан Сенічкін. Таким чином, в студії “Сніданку” працюватиме уся зіркова четвірка.

Перед першим прямим ефіром “Сніданку” на Нелю чекали  сукня, черевички, наче героїню гарної казки. Звичайна дівчина з народу перевтілилася у справжню принцесу, проте на відміну від Попелюшки, казкові чари опівночі не розвіються, а будуть супроводжувати її  щоранку в ефірі з Єгором Гордєєвим. Пише 1+1. Гламур . “До першого ефіру я готувалася наче до екзамену. Я страшенно хвилювалась, тому що хочу виправдати довіру Юлії Жмакіної, яка повірила в мене, та всієї команди “Сніданку з 1+1″. Я надзвичайно рада, що перші декілька тижнів поруч з нами в студії також будуть Люда Барбір та Руслан Сенічкін. Сьогодні я зайшла в кадр і відчула себе як удома завдяки їхній підтримці та надійному плечу Єгора поруч. Три години ефіру пролетіли як одна мить, а я почувалася як у казці, адже моя заповітна мрія збулася”, – каже Неля.

Читайте також: Червона помада та яскравий костюм: стильна Тіна Кароль викликала фурор на відкритті Fаshion Wеek (фото)

Зазначимо, глядачі із захватом сприйняли появу нової ведучої, особливо звернувши увагу на її безпосередність та щирість. Крім того, вони раді, що нарешті на телеекранах з’явилася ведуча, краса якої йде з середини, а не продиктована нав’язаними стандартами.

Із захопленням сприйняв Нелю і її співведучий – Єгор Гордєєв: “Прямий ефір такого довгого шоу як “Сніданок” – виклик навіть для досвідчених ведучих. Але Неля своїм оптимізмом та легкістю, мені здається, дала фору багатьом. Впевнений, вона ще не раз приємно здивує усіх нас. Її краса – природня та непідробна, бо вона випромінюється з її душі. Мені подобається, з яким захопленням та дитячою допитливістю вона дивиться на цей світ. І це не може не підкупити”.

Після закінчення ефіру вся команда проекту, одногрупники, куратори та викладачі з медіашколи зібралися, аби привітати Нелю з першим днем роботи у “Сніданку з 1+1” , який вона запам’ятає  назавжди.

You cannot copy content of this page