Новолуння 8 серпня: як можна залучити удачу і як обійти стороною негаразди

У серпні оновлення Місяця відбудеться 8 числа. Цієї неділі – уже цей факт говорить про те, що день буде вдалим. Перебування Місяця в Знаку Лева в момент поновлення енергетики – ознака того, що день буде вдалий для розваг і приємних особистих справ. Місяць допоможе подолати чорну смугу в житті.

Що можна робити 8 серпня

Отримувати нові знання. Це не тільки можна робити, а й потрібно. Лев – це Знак дії, але не завжди ці дії повинні бути фізичними. Ви можете почати пошуки нових захоплень або навчитися чомусь новому.

Можна розважатися, але краще робити це вдома: дивитися кіно, слухати музику. У цей день потрібно робити те, що буде давати вам мотивацію для початку нового тижня. Будь-які справи, що приносять задоволення, стануть дуже корисними.

Пошуки мотивації і натхнення. Це дуже вдалий день не тільки для творчих людей, що знаходяться в кризі, а й для всіх, хто бажає знайти для себе нове захоплення, хобі. У цей день намагайтеся прислухатися до інтуїції.

Можна займатися домашніми справами. Наприклад, можна зробити перестановку меблів, прибирання. Головне, щоб вас порадував результат. Астрологи радять також не витрачати на це занадто багато часу, особливо якщо сам процес прибирання не доставляє вам задоволення.

Якщо цей день для вас буде робочим, намагайтеся шукати баланс між роботою і відпочинком. Не перевтомлюйтеся, але й від обов’язків не ухиляйтеся. Новий Місяць у Леві не визнає крайнощів в будь-якому прояві.

Що не можна робити в цей Молодик

8 числа астрологи радять не грати в азартні ігри, не робити ставок, не ризикувати. Те ж саме стосується і екстремальних видів спорту, адже це теж ризики, на кону яких стоять вже не гроші, а здоров’я.

Не можна витрачати великі суми грошей. Під впливом Льва багатьом може захотітися побалувати себе чимось: новим одягом, прикрасами, парфумом. Не варто йти на поводу у таких думок. Побережіть гроші. Якщо і балувати себе чимось, то нехай це буде смачна їжа.

Не варто показувати людям свої негативні емоції. На жаль, оточуючі будуть запам’ятовувати тільки все найгірше. Намагайтеся зізнаватися в любові і робити компліменти, забувши про претензії і образи.