fbpx

Новорічне меню до року Тигра: що категорично не можна подавати на святковий стіл

Страви, які у новорічну ніч стоятимуть на святковому столі, можуть як залучити у дім  удачу, так і відвернути її, якщо частування розлютять Тигра, під знаком якого проходитиме 2022  рік. Святковий стіл повинен бути особливо шикарним, бо Тигр – тварина поважна та вимагає до себе особливої поваги.

Що приготувати на святковий стіл

Усі Тигри просто обожнюють м’ясо, але не люблять жирної їжі, тож м’ясні страви краще готувати з курятини або баранини. А яловичину краще не готувати, бо Бик – символ  2021 року, що минає, і в ніч проти 1 січня він ще не втратить своєї сили.

М’ясо краще готувати стейками, можна в новорічну ніч подати навіть шашлик чи м’ясо на грилі. Не скупіться на спеції, Тигр любить яскраві запахи. Як гарнір до м’яса чудово підійдуть свіжі овочі.

Від чого краще зовсім відмовитися у новорічну ніч

Не готуйте нічого з корейської кухні, адже місцеві вживають у їжу м’ясо тигра. Крупи також краще виключити  та рибу з морепродуктами. Однак головне табу – синтетичні матеріали, пластиковий посуд та інші дешеві речі. Тигр буде весь рік прихильний до вас та вашої родини, якщо на святковому столі буде порядок і страви будуть вишукані.

You cannot copy content of this page