Новоявлена ​​бабуся рвонула до столиці допомагати з пелюшками, а діда залишили одного заробляти. Мужик недовго жив на самоті. З півроку пішли чутки, що його бачать під ручку з молодою дівчиною. І тут на тобі: – Знайомтеся, моя дружина Аліна, буде у нас працювати

Давно подейкували, у нашого директора в особистому житті намітилися великі зміни. Цілком спокійний мужик, щасливий в сімейному житті, раптом самотнім виявився. Спершу дочка поїхала вчитися до столиці. Тато згодом купив дівчинці своїй там квартиру. Потім слідом за квартирою з’явився зять, а потім і маленька внучка.

Новоявлена ​​бабуся рвонула до столиці допомагати з пелюшками, а діда залишили одного в нашому місті заробляти. Мужик недовго жив на самоті. З півроку пішли чутки, що нашого керівника бачать під ручку з молодою дівчиною. То в ресторанах, то в парках, то раптом на лижах в парку, то в кінотеатрі. Одинокий дід раптом розцвів, схуд, змінив машину і повеселішав. Та й який він дід, мужику 50 років. Саме в такому віці з’являються молоді дружини, маленькі діти, вводяться в життя нові правила.

– Знайомтеся, моя дружина Аліна, буде у нас працювати. – Директор ласкаво поглядав на дружину, а у неї навіть усмішка не з’явилася на обличчі. Колектив вражено мовчав. Посада озвучена була. Уже до вечора бухгалтера попросили внести зміни в штатний розклад. В офісі з’явився комерційний директор.

Чесно, всі були не в захваті. Треба ж господар бізнесу, розумний же мужик, а все-таки повірив у любов жінки, яка молодша на 22 роки.

Ніхто так і не дізнався подробиці роману власника фірми і нової дружини. Зате я виявляється знала нового комерційного директора. Кілька років тому ми разом працювали в електротехнічній компанії. Наша фірма купувала і перепродавали лампочки, світильники, мала кілька спеціалізованих магазинів по місту.

Я працював бухгалтером на первинному ринку, а вона інженером в збуті. Запам’ятала я її тому що, як працівник вона була ніякий. У збуті треба було крутитися. Є клієнт, є замовлення, дізнайся на складі наявність, випиши рахунок, перевір оплату, перевір відвантаження. Коротше, крутись як білка. Аліна не справлялася. На неї шикали, про неї говорили, а я постійно тримала на контролі її документи. Дівчина часто забувала віддати мені наші екземпляри. Її пішли по-хорошому.

І ось через кілька років вона спливла як дружина бізнесмена. Вже через кілька днів Аліна налаштувала проти себе всіх. У головного бухгалтера зі столу потягла лист від податкової і не розібравшись, що за борг, потягла чоловіку. Поки розібралися, поки чого, у дівчини з’явився перший ворог.

У будівлі їх фірма займала кілька кабінетів. У найбільшому розташовувалося кілька людей. А окрасою була велика рослина в діжці з товстим м’ясистим листям. Комерційний директор заявила, що квітка зовсім запорошена і її треба б протерти. Судячи з реакції дружини хтось, якщо не всі, тут же повинен був ломануться за ганчіркою. А ніхто не пішов. Знову вороги.

І юрист, у них чудовий юрист з досвідом у віці, дядечко. Він знався з договорами, працював з претензіями і представляв фірму в суді. Так ось вона за кілька днів і його налаштувала проти. Підійшла з блокнотиком і попросила всі дати засідань, а то раптом забудете чого, так я нагадаю.

Я, як кадровий працівник, бачу такий вихід. Або всі будуть терпіти і ненавидіти по-тихому, але все одно фахівці з фірми підуть. Або директор схаменеться і знайде інше заняття Аліні.

Чи згодні зі мною? Працювали з родичами?

Фото ілюстративне з вільних джерел