Новий рік 2022: Батькам на замітку, як написати листа Діду Морозу разом з дітьми?

Підготовка

До, безпосередньо, написання листа необхідно дати час дитині обміркувати свої бажання, вибрати потаємні. Тому спробуйте ненав’язливо натякнути дитині, що Снігуроньці та Діду Морозу також потрібен час, щоб знайти подарунок. Нехай дитина гарненько подумає.

Складання листа

Наступним кроком буде написання листа. Хай дитина сяде за стіл і розкажіть, що доброму чарівнику неодмінно потрібно відправити листа, інакше він не зможе дізнатися про бажання дитини. Але чи сподобається Діду Морозу нудний лист із багатьма бажаннями? Звичайно, ні. Тому обов’язковим кроком буде план, яким дитина орієнтуватиметься. Але якщо на його складання немає часу, можна скористатися цим:

1. Вітання. Як і інші послання, лист Діду Морозу має розпочатися з привітання. Можна сказати кілька добрих слів, а можна поцікавитися у Діда Мороза здоров’ям, справами Снігуроньки. Після цього не забудьте побажати Дідусеві чогось особливого. Непоганим варіантом буде невелика розповідь про своє життя.

2. Розповідь про відправника листа. Нехай дитина розповість про себе, свій вік, місто проживання, захоплення та поведінку цього року. Тут важливо дати дитині виговоритися самому. Нехай він спробує оцінити себе з погляду дорослої людини. Повірте, у майбутньому йому це знадобиться.

Якщо дитина хвилюється і не може сама підібрати слова, потрібно обов’язково допомогти. Підкажіть про його досягнення цього року, нагадайте про нагороди.

3. Тепер настав час приступити до найголовнішого і найцікавішого — бажань. Попросіть дитину розповісти вам про бажані подарунки, а потім допоможіть їй оформити їх письмово. Допоможіть, якщо потрібно, визначитись із вибором. Хороше рішення — попросити кілька різних подарунків та сказати дитині, що якісь із них Дід Мороз точно принесе.

Надсилання листа

Відправлення в даному випадку поділяється на два типи:

1. Відправлення до батьків. В даному випадку лист можна покласти під ялинку, холодильник, залишити на балконі. І не забудьте покласти на місце листа цукерку або шоколадку — нібито від Діда Мороза, який забрав листа.

2. Відправлення до офіційної резиденції. Тут все просто: після оформлення листа разом з дитиною йдете на пошту. Нехай дитина знаходиться поряд. Але таке відправлення має бути хоча б за місяць, інакше відповідь прийде вже після Нового Року.