Новий рік 2022: як правильно зустрічати і що має бути на столі

Новий 2022 рік вже не за горами і багато хто починає активно готуватися до свята. Зустріти нового покровителя, Водяного Тигра, та здобути його прихильність допоможуть прикраси та страви, приготовані з урахуванням його переваг.

2022 рік пройде під егідою стихії Води, яка оманливо спокійна і небезпечна водночас. Новий рік буде спокійнішим, проте, попрацювати все ж таки доведеться. Ось як задобрити Водяного Тигра, щоб протягом 12 місяців не залишатися без удачі і перебувати під заступництвом цієї величної тварини.

Як зустріти 2022 рік Водяного Тигра

Новий рік прийнято відзначати з розмахом, запрошуючи друзів та близьких розділити урочистість, проте у 2022 році фахівці в галузі біоенергетики рекомендують відмовитися від галасливих вечірок. Водяний Тигр – сімейна тварина, і задобрити її вдасться, якщо зустріти свято серед родичів. Сімейна урочистість приверне успіх на весь рік, а також зміцнить родинні узи.

Новий покровитель буде задоволений, якщо святкування буде затишним і без надмірностей: головна риса Тигра полягає не в надмірностях, а в доброті та взаєморозумінні. Якщо ж зібрати близьких не виходить, то з ними обов’язково треба зв’язатися, привітати з настанням Нового року та обрати час для зустрічі, щоби обмінятися подарунками.

Що одягти і як прикрасити житло

2022 пройде під егідою стихії Води, а значить, можна сміливо вибирати вбрання та прикраси всіх відтінків зеленого та блакитного. Доречними будуть і природні кольори: пісочний, коричневий, чорний. Прикрас не повинно бути багато – Тигр не терпить надмірностей. Не в його характері виділятися та привертати до себе зайву увагу.

Створити затишну обстановку допоможуть аксесуари, виготовлені з натуральних матеріалів: льняні або бавовняні скатертини, дерев’яні підставки під гарячі страви, прикраси з шишок, живих квітів та вінки з ялинових гілок з яскравими вкрапленнями ягід горобини.

Що поставити на новорічний стіл

У рік Тигра найкраще готувати прості та ситні страви без шику та екзотики. Це можуть бути м’ясні нарізки, тушковане або запечене м’ясо, салати із простих інгредієнтів, а також різноманітні морси, чаї та гарячі безалкогольні напої.

У новорічну ніч не варто переїдати – Тигр не терпить жадібності. Найкраще скласти план проведення святкового заходу з активними іграми, прогулянками на свіжому повітрі та жартівливими розіграшами з пам’ятними подарунками, які стануть у нагоді в господарстві.