fbpx
Життя

Новина про поповнення, Марина з радістю повідомляє її Дімі. Той ніби як не проти, поки не влазить його мама: аферистка, шахрайка, розпусниця! – кричала та

Марина кинула роботу і поїхала з коханим, залишивши маму з бабусею в рідному місті. Вона так любила свого Діму, вірила в те, що тільки з ним вона буде щаслива. На той момент їй було 27, нареченому майже 30. Нормальний вік для того щоб створити сім’ю і подумати про дітей.

Жили нормально, легко влаштувалися на роботу на новому місці. З мамою Діми Марина ніби як не конфліктувала, а й любові особливої ​​не було. Жінка не чіпала Марину, Марина не зачіпала маму Діми навіть коли та намагалася зробити їй боляче. На ділі, їй не подобалася дівчина у якої нічого не було, дівчину з грошима вона хотіла бачити поруч зі своїм єдиним сином і все шукала відповідну партію.

Новина про поповнення, Марина з радістю повідомляє її Дімі. Той ніби як не проти, поки не влазить його мама: аферистка, шахрайка, розпусниця! – кричала та. Жінка заявила, що не буде прописувати її в свою квартиру, що не дасть благословення і онука чи онучку ніколи не прийме, тому як він не зрозуміло чий ще.

Марина не витримала і висловила жінці все що про неї думала. Скандал, сльози, дівчина їде до мами – ніхто її навіть не намагається зупинити. Вдома сльози, важкий період і народження здорової дівчинки. Марина на початку хотіла зробити текст на батьківство, а потім плюнула. Витрачати на нього купу грошей, потім подавати на утримання – так цей так званий татусь на старості може і на дочку її подати також. Вирішила сама піднімати, благо мама і бабуся допомагали добре.

Через 5 років в маршрутному таксі, Марина з донькою зустріла ту саму “свекруху”, яка їхала теж з маленькою дівчинкою років 4-х. Та навіть не привіталася, все намагалася розгледіти дитину, але Марина не дала повернувши до себе. Пізніше вона дізналася, що Діма одружився мало не відразу після її від’їзду. Ще раз став батьком і знову народилася дівчинка.

Дружина забезпечена дама трохи старша за нього, має кілька салонів в місті, їздить на дорогій іномарці. Діма у неї ніби як водій, який виконує дрібні доручення. Марина не впізнала його дивлячись на фотографію в соцмережі: товстий, набряклий мужик з величезним пузом. Як добре все ж, що все ось так вийшло.

Марина трохи пізніше зустріла гарного хлопця. Цього року її дочка, точніше вже за документами їх дочка, пішла в перший клас. До березня очікується в люблячій сім’ї поява синочка.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page