fbpx
Поради

Ножі, годинники, гаманці і інші речі, які не рекомендовано дарувати

Які речі не рекомендовано дарувати. За матеріалами:Порадниця

Бувають подарунки, щодо яких є застереження. Що це за речі й чому їх не прийнято дарувати?

Ножі, ножиці. Прикмета пов’язана з тим, що нібито на кінчиках гострих предметів зосереджується негативна енергія. Також вважають, що такі подарунки можуть призвести до сварки.

Годинники. Дехто вірить, що подарований близькій людині годинник віщує сварку. А якщо він зупиниться – «зупиняться» і стосунки. У Китаї вважають, що такий подарунок відраховуватиме час до смерті людини.

Читайте також:Притча, яка допоможе Вам знайти своє Щастя. Варто прочитати, щоб змінитися назавжди!

Посуд. Його не можна дарувати порожнім, бо це веде до безгрошів’я. А якщо туди щось покласти (цукерки чи гроші), тоді подарунок буде щасливим.

Те саме стосується й гаманців. У них обов’язково потрібно покласти хоч дрібну купюру – тоді вони притягуватимуть успіх. Крім того, гаманець у подарунок заведено брати тільки від того, хто має краще матеріальне становище, ніж той, хто його отримує. Не дарують порожніми також скарбнички, сумки, валізи.

Носовички. З таким подарунком нібито переходять і чужі сльози й турботи.

Перли. Їх здавна вважають символом сліз, особливо вдів та сиріт.

Дзеркала. З ними також пов’язано чимало забобонів. Раніше дзеркало вважали місцем переходу з одного світу в інший. Їх часто використовують для ворожінь та замовлянь. Вважають, що дзеркало здатне накопичувати негативну енергію. Також є прикмета, що подароване призводить до сварки, розлуки.

Гроші. Попри те, що це універсальний подарунок, кажуть, що це може негативно вплинути на дарувальника.

Рушник. У багатьох народів це предмет поховальної церемонії, а також символ дороги, тобто розлуки. Втім, якщо відкинути це, хороший рушник – прекрасний подарунок. Адже в Україні вони мали інший зміст. Без вишитих рушників не обходилося жодне весілля, до того ж завжди були оберегами дому. Рушник на родини та хрестини – також традиційний подарунок. Якщо даруєте рушники, краще, щоб їх було два – до пари.

Композиції з сухих або штучних квітів. Вони асоціюються з чимось неживим.

Речі зі свого дому. Навіть якщо вони нові, але пролежали у вас певний час, вважається, що ви віддаєте частину енергетики своєї домівки.

Однак, як кажуть, прикмети діють на нас настільки, наскільки ми у це віримо. І вже тим більше вони не спрацюють, якщо зробити символічний викуп: взявши подарунок, дати тому, хто його дарує, трохи грошей.

Якщо у вас є сумніви щодо щирості намірів того, хто дарує, краще взяти подарунок, щоб не образити людину, а потім віддати його нужденним.

You cannot copy content of this page