«Ну спасибі, сестричко! Догодила! І кого ти мені підсунула? Він же слюсарем працює!» – Люду трусило від гніву, а потім вона поклала око на чоловіка рідної сестри. Хтось сказав, що бачив, як Людмила пристає до чоловіка Поліни. Заскочила вона їх ванній

Поліна і Люда – дві сестри. Жили вони з дитинства досить дружно, але з часом старша Людмила просто дикою заздрістю покривалася і зеленіла від злості, коли бачила сестру.

Ще б пак, адже Поліна – розумниця і красуня. У свої 32 роки займає гарну посаду, має великий будинок, який вони побудували з чоловіком. Євген, чоловік Поліни, працьовитий і до того ж господарський. Джерело

У Людмили, старшої сестри, в житті нічого толком не складається. З чоловіками тотально не щастило. Їй 35 – ні чоловіка, ні роботи нормальної. Весь день в магазині на касі. З житла – орендована однокімнатна квартира, яка так і проситься на ремонт. І її дико дратувало, коли Поліна, вся сяюча, на підборах забігала до неї в магазин за продуктами.

Дратував не сам факт, що та затарюють саме там, де працює Люда, а те, що молодша сестра була завжди в гарному настрої, і кожен раз в новій обновці.

«Людочко, ми в суботу свято влаштовуємо. Приходь обов’язково!» – Щебетала Поліна розплачуючись на касі. «Подивимося, – бурчала старша сестра, даючи їй здачу, – я втомлююся як собака на роботі, які там вже свята!»

Ох, як же Людмилі хотілося мати такого ж хорошого чоловіка. А тео, що Поліна спочатку вивчилася, знайшла хорошу роботу, а потім лише зустріла чоловіка своєї мрії, їй чомусь в голову не приходило. Адже по суті, її молодша сестра всього досягла сама. А з хорошим чоловіком достаток тільки примножився.

Але Люда хотіла зустріти відразу багатого, щоб не працювати більше в цьому остогидлому магазині. І от якось, Поліна запросила старшу сестру відзначити з ними Новий рік. Людмила погодилася. Господарі запросили ще кілька своїх знайомих. Серед них був і неодружений чоловік, запрошений спеціально для того, щоб познайомити його з Людою. Так і вийшло.

Юра, так звали чоловіка, весь вечір упадав за старшою сестрою і танцював з нею. Здавалося б, все добре складається. Але тут до Поліни підлітає Люда. «Ну спасибі, сестричко! Догодила! І кого ти мені підсунула? Він же слюсарем працює!» – Старшу сестру буквально трясло від гніву.

«На заводі він хороші гроші отримує! Є своя двушка і машина! Що тобі ще треба?» – дивується Поліна. Але Люда вже не слухала її, і накинувши на себе пуховик, вискочила надвір. Через деякий час хтось сказав, що бачив, як Людмила пристає до чоловіка Поліни. Не тямлячи себе від люті жінка кинулася шукати старшу сестру. Виявила вона їх ванній.

Люда, ледве тримаючись на ногах, вішалася на Євгена. Піймавши розлючений погляд дружини, чоловік пояснив, що та впала, а він намагався її підняти. Поліна не стала влаштовувати сцени ревнощів. Сестру поклали спати. А на ранок, вона дала зрозуміти, що сестрі краще виїхати.

Людмила на прощання заявила, що якщо захоче, то поведе у неї чоловіка. З того дня сестри не спілкуються. Поліна чекає дитину і вони дуже щасливі. Про Людмилу нічого чути не хоче і намагається взагалі не згадувати той вечір. Старша сестра як і раніше працює в магазині і заздрить молодшій.

Фото ілюстративне – goPsy.ru