Нумерологічний гороскоп до 24 липня: настав кращий тиждень липня

Загалом цей тиждень можна назвати сприятливим. Астрологи, наприклад, кажуть, що він буде найкращим за весь липень і, можливо, за всю першу половину літа в цілому, оскільки в цей період очікується одразу три поспіль дні сили. Настав час дізнатися, яким буде настрій чисел.

Для початку необхідно зробити найпростіші розрахунки, щоб зрозуміти, яке число буде біля керма до 24 липня. Для цього складаємо всі дати разом, а потім додаємо до них порядковий номер місяця:

(18+19+20+21+22+23+24)+7=154. Складаємо цифри отриманого числа до того часу, доки отримаємо результат від 1 до 9. 1+5+4=10. 1+0=1.

Виходить, що керуватиме число 1. Одиниця — це число початку. Це говорить про те, що його енергетика відмінно поєднуватиметься з настроєм планет. Тиждень дійсно буде дуже продуктивним, позитивним і максимально яскравим. На нас чекають успіхи в різних сферах життя.

Це число спілкування, доброти, взаємної допомоги. Одиниця відчинить перед нами нові двері. А також допоможе позбавитися всього, що нам давно набридло або перестало приносити будь-яку користь — наприклад, токсичні стосунки, нелюба робота.

Одиниця допоможе нам забути про те, що нам пам’ятати більше не слід. Це число очистить нашу пам’ять від зайвих сентиментів, переживань. Щоб це сталося швидше, потрібно змінити обстановку. Наприклад, корисно знайти новий спосіб відпочинку.

Якщо нещодавно ви ухвалювали якісь важливі рішення, то у ці сім днів вам вдасться помітити перші наслідки цих доленосних кроків.

Нумерологи рекомендують частіше спілкуватися з близькими людьми на гострі та важливі теми. Якщо потрібно обговорити щось, необхідно це зробити якнайшвидше. Помірна відвертість і чесність допоможуть у вирішенні негараздів.

Найближчим часом навряд чи буде такий сприятливий період для романтики, зустрічей, подорожей, побачень, кохання, спільних справ. Це яскравий і позитивний час, коли потрібно любити, дарувати близьким людям турботу.

Щастя та успіх ховатимуться там, де ви очікуєте побачити їх найменше. Одиниця вміє робити сюрпризи, особливо тим, хто вміє нести в цей світ тепло, світло і доброту.

Фінансові справи підуть у гору у тих, хто вміє тверезо оцінювати свої можливості. Також успіхи чекають на всіх людей, які помірно витрачають кошти. Одиниця не любить надмірностей, якщо вони не стосуються якихось добрих справ.