Нумерологічний гороскоп на 2022 рік: наближається дуже щасливий і успішний час

2022 – дуже важливий час в історії. Так каже нумерологія. Однак нам часом важливіше те, що відбувається з нами, а не зі світом загалом. Саме тому експерти приготували для нас нумерологічний гороскоп на наступні 12 місяців.

Рік Тигра – це час можливостей, але треба пам’ятати, що удача супроводжуватиме тих, хто не сидить на місці, а постійно шукає щось нове. Числа з цим повністю згодні, адже енергетика Шістки, яка керуватиме світом у 2022 році, чудово поєднується із силою Тигра.

Щоб відповісти на питання, в якій сфері на вас чекає удача і як потрібно реагувати на труднощі, необхідно зробити найпростіший нумерологічний розрахунок. Для цього вам потрібно знати лише дату народження. Припустимо, ваша дата – 27.02.1993. Потрібно скласти всі цифри дати і додати до них наприкінці три двійки, що становлять 2022 рік.

2+7+0+2+1+9+9+3+2+0+2+2=39. Число успіху лежить у діапазоні від 1 до 9. Це означає, що потрібно знову скласти цифри: 3+9=12. І ще раз: 1+2=3. Виходить, що ваше число удачі цього року – Трійка. Залишилося лише розшифрувати його.

Розшифровка чисел удачі на 2022 рік

Одиниця. Число 1 говорить про те, що 2022 вам може стати знаковим. Ви можете очікувати від нього сприятливих змін. У важких ситуаціях не бійтеся скористатися порадами близьких, друзів.

Двійка. Якщо при розрахунках у вас вийшло це число, значить настав час взяти ініціативу в свої руки. У 2022 році не можна сидіти на місці та чекати біля моря погоди. Настав час діяти максимально рішуче.

Трійка. Число Три означає, що в ці дванадцять місяців на вас можуть чекати духовні прозріння. Можливо, ви зможете поставити перед собою нові цілі та усвідомити помилки минулого. У вас буде шанс стати мудрішим і розумнішим.

Четвірка. Все має бути в гармонії, включаючи вас самих. Нумерологи рекомендують вам не перевтомлюватися і не лінуватися — бути весь час десь посередині. 2022 – ідеальний час для покупок.

П’ятірка. Щоб уникнути проблеми, вам знадобиться швидко приймати рішення. Усім, у кого при розрахунках вийшло число 5, потрібно якомога рідше відкладати потім справи.

Шістка. 2022 – час творчого зростання, пошуків нових захоплень. Цілком можливо, що ви зможете знайти другу половинку або зміцнити існуючі стосунки. Не сумуйте і намагайтеся бути чеснішими з оточуючими.

Сімка. Швидше за все, біди та проблеми обійдуть вас стороною. Є ймовірність того, що вони зникнуть так швидко, як і з’являться. Цей рік принесе вам багато нового, цікавого і буде сповнений захоплюючих подій.

Вісімка. 2022 краще присвятити справам і роботі. Також у цей час корисно кардинально змінювати свій образ, привносити до нього нові штрихи. Успіх принесуть подорожі, відрядження.

Дев’ятка. Цього року вам обіцяє удачу сфера кохання. Швидше за все, успіхи у цій сфері стануть підмогою до успіху в інших — у справах, роботі, захопленнях. Обов’язково шукайте нові емоції та не бійтеся експериментувати.