fbpx

Нумерологічний гороскоп на тиждень з 1 по 7 серпня

Складаємо всі дати цього тижня разом, а потім додаємо до отриманого результату порядковий номер місяця, тобто 8:

(1+2+3+4+5+6+7)+8=36. 3+6=9.

Виходить, що в період з 1 по 7 серпня світом правитиме Дев’ятка. Це число з особливою енергетикою. Воно уособлює завершення якогось важливого періоду. Враховуючи, що зараз розпочався останній місяць літа, можна сказати, що енергетика «Дев’ятки» буде дуже доречною.

Люди під впливом цього числа-покровителям стають трішки недбалими, необачними. З цим можна жити, якщо не забувати геть обережно. Наприклад, дуже важливою буде обережність за кермом та у поводженні з грошима. Число Дев’ять любить провокувати людей на всілякі марні витрати.

Поради нумерологів на тиждень з 1 по 7 серпня

У цей час найбільшою помилкою добрих та чуйних людей стане альтруїзм. У жодному разі не можна витрачати на допомогу оточуючим більше часу, ніж це було заплановано. Люди можуть почати користуватися вами, тому краще не ризикувати.

Найкращий спосіб зберегти досягнутий раніше фінансовий успіх – скромність. Чим менше ви розповідатимете комусь про свої перемоги та досягнення, тим краще буде для вас. Намагайтеся не поширюватися також плани на майбутнє, оскільки це може перешкодити підкоренню нових висот.

Нумерологи радять сфокусувати всю свою увагу на якійсь одній сфері — або любові, або роботі. Посидіти на двох стільцях, на жаль, на початку серпня не вдасться.

Дев’ятка проти консервативних поглядів на світ. Їй не подобаються стереотипи та кліше. Якщо ви хочете досягти успіху і утримати його поруч із собою, то вам доведеться бути більш відкритими до чогось нового.

Число 9 часто підштовхує людей до сварок та конфліктів. Щоб уникнути негараздів у спілкуванні з оточуючими, експерти в галузі нумерології радять не ставити нікому ультиматумів . Нині, навпаки, краще йти назустріч один одному.

You cannot copy content of this page