Нумерологічний гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня

Третій тиждень серпня обіцяє бути досить спокійним. Нумерологи ж дали важливі поради про те, як потрібно діяти в період, коли нічні світила не при ділі.

Число-покровитель цього тижня буде вкрай корисним і допоможе нам досягти поставленої мети в найкоротші терміни.

Вісімка буде нашим щасливим талісманом цього дня. Вона втілює перемогу матеріального початку над духовним. Це буде ідеальний час для роботи та покупок, укладання угод, продажів, співбесід, фінансових переказів будь-якого розміру.

Правління Вісімки під час сильного Меркурія — те, що «лікар прописав». У ці сім днів багато хто з нас зможе вирішити ті проблеми, які нависли над нами і не хочуть йти. Настав час проявити активність і зробити вирішальний крок на шляху матеріального щастя.

Ніщо не зможе стати на шляху людини, яка багато працюватиме і намагатиметься стати кращою версією себе. Єдиний ваш можливий ворог – це ви самі і ваша лінь. Не відкладайте потім те, що можете зробити зараз.

Не бійтеся добиватися свого, використовуючи хитрі комбінації та складні ходи. Вісімка не любить, коли люди йдуть на відкриті конфронтації та агресію заради мрії та досягнення цілей, але хитрість та продумані дії будуть дуже доречними.

У жодному разі не йдіть у зневіру, не поринайте в неприємні думки. Потурання песимізму в будь-якому його прояві буде прямою дорогою до програшу та втрати мотивації. Це зменшить сприятливий вплив числа 8 на вашу ауру.

Зберігайте ясність та чистоту мислення. Робота у стані негативу, голоду чи розладу не принесе жодних плодів. Швидше за все, вона, навпаки, буде збитковою та небезпечною. Ви можете нажити собі нових проблем, якщо працюватимете, думаючи про щось стороннє.

Це гарний час для кардинальних зовнішніх метаморфоз. Можете поміняти зачіску, стиль, купити нові прикраси. Це дуже сприятливо позначиться на залученні удачі у будь-якій сфері життя. Особливо у роботі та справах.

Слідуючи за мрією, пам’ятайте, що досконалих людей не існує. Якщо не вдалося досягти мети у понеділок, спробуйте повторити спробу у вівторок. Якщо у цей день не вдасться, не падайте духом, адже у вас є ще середа. Будь-яка помилка та проблема, яку не вдалося виправити, зараз можна виправити потім. Головне — намагатися і не чекати, що всі негаразди зникнуть самі по собі, а мрії стануть дійсністю.