Нумерологічний гороскоп на тиждень з 16 по 22 травня

Щоб дізнатися, що за число правитиме світом, необхідно скласти разом усі дати, а потім додати до отриманого результату порядковий номер поточного місяця – тобто 5. отримуємо наступне:

(16+17+18+19+20+21+22)+5=138. Складаємо цифри ще раз: 1+3+8=12. 1+2=3.

Виходить, що цей тиждень пройде під керуванням Трійки. Це число з дуже приємною, м’якою та доброю енергетикою. Воно підштовхує нас до духовних пошуків, добрих вчинків. Творіть добро, щоб привернути до себе увагу цього числа і заручитися його підтримкою.

Це буде час, коли успіх може прийти тільки до добрих людей, сповнених бажання робити щось хороше для оточуючих. Егоїзм – найгірша риса характеру на період з 16 по 22 травня.

Нумерологи відзначають, що ці сім днів чудово підходять для духовних практик, медитацій та читання молитов. Релігійні люди відчують приплив сил та удачі. Всесвіт оберігатиме їх.

Поради нумерологів на тиждень з 16 по 22 травня

Намагайтеся знайти правильне застосування своїм здібностям. Не виключено, що Всесвіт допоможе вам нарешті усвідомити, для чого вам було дано силу, навички та таланти. Це дуже важливий період для тих, хто шукає сенсу життя, а також відповіді на екзистенційні питання.

Навіть незначні на перший погляд спроби допомогти близьким та друзям притягнуть за собою лавину позитивних змін. Це час альтруїзму, але не бездумного, а обґрунтованого та усвідомленого.

Якщо будь-який інший час від любові до ненависті один крок, то зараз міцні стосунки та дружбу не зруйнує ніщо. Ви зможете отримати максимум приємних емоцій від спілкування з друзями, перебування поруч із родичами, а також від побачень.

Нумерологи наполегливо радять якомога рідше перебувати у ворожому середовищі. Якщо у вас є вороги та недоброзичливці, то вам варто мінімізувати час спілкування та всілякої взаємодії з ними.

Як було сказано вище, основний лейтмотив тижня – доброта та духовний розвиток. Звичайно, не варто забувати і про роботу. Щоб справи клеїлися, а успіх не залишав вас у критичних ситуаціях, намагайтеся не робити необдуманих вчинків. Не витрачайте гроші на марні товари та час на другорядні відносини.

Адекватне сприйняття критики на свою адресу – це гарантія стабільності. Навіть якщо людина скаже вам про ваші недоліки, сформулювавши думку не в приємній формі, не проявляйте негатив. Зважуйте все, що вам будуть говорити про помилки та недоліки.

У такі періоди, як цей тиждень поблизу, завжди знайдуться люди, готові допомогти. Не бійтеся просити про підтримку та дякувати за це тим, хто вам надає послугу. Відповідайте добром на добро.