fbpx
Поради

Нумерологічний гороскоп на тиждень з 23 по 29 травня: чого очікувати і чого остерігатися

Цей тиждень добре підходить як для активності, так і для розслабленого руху вперед, духовних пошуків. Користуйтеся практиками для довголіття та здоров’я, щоб знайти нові сили та здійснити все задумане. Числа на нашому боці, тому повний вперед.

Починається все, як завжди, з розрахунку числа, що управляє енергетичними потоками. Для цього складаємо всі дати тижня та додаємо до них наприкінці порядковий номер поточного місяця:

(23+24+25+26+27+28+29)+5=187. 1+8+7=16. 1+6=7.

Виходить, що світом править з 23 по 29 травня сімка. Це число удачі та приємних випадковостей. В принципі, це є підтвердженням слів астрологів про те, що цей тиждень буде дуже багатим на позитивні події. Між числами та планетами буде повна синергія.

Все це говорить про те, що більшість труднощів і проблем може відійти на другий план. Свесвіт хоче нам допомогти, тому можна чекати сприятливих змін у всіх сферах життя — у коханні, у справах, у роботі, у фінансах. Це не означає, що можна розслабитись і нічого не робити. Навпаки, важливо взяти себе в руки і налаштуватися на правильну хвилю, адже бездіяльність не зробить вас ближчою до мрії.

Поради нумерологів на тиждень з 23 по 29 травня

Ставтеся до оточуючих людей неупереджено, якщо хочете, щоб вони так само ставилися і до вас. Поки біля керма Сімка, не можна давати підстав бути упередженими і грубими. Вчиняйте так, як наказує вам совість, щоб отримати благословення числа 7.

Намагайтеся робити так, щоб ваші дії та ідеї мали претензії на унікальність. Не треба робити так, як написано в підручнику або прийнято правилами. Іноді можна відійти від правил. Цей тиждень для цього підходить ідеально.

Зневажливе ставлення до близьких людей також може відлякати успіх. Намагайтеся бути добрішими, а також допомагати тим, хто просить вас про допомогу. Це допоможе очистити карму, залучити ще більше добра та світла у своє життя.

Намагайтеся забути слово «хочу». Всесвіт дасть вам те, що ви заслужили. Якщо постійно намагатися потурати своїм слабкостям і миттєвим бажанням, ви не заслужите прихильності Сімки.

Якщо з якоїсь причини ваша впевненість у партнері похитнулася найближчим часом, Сімка поверне вам її в період з 23 по 29 травня. Швидше за все, проблемні відносини виправляться і стануть міцнішими.

Складні справи, швидше за все, пройдуть як гарячий ніж через масло. Якщо ви відчуєте, що втрачаєте контроль над ситуацією, не впадайте у паніку. Сімка не дасть вам зазнати поразки. Головне — продовжувати йти вперед, навіть якщо на обрії раптом замаячать проблеми.

Не бійтеся підключати імпровізацію, особливо в питаннях кохання. Нестандартні знайомства та побачення допоможуть справити найкраще враження на людину. У любовній сфері віжки взяті до рук долі, але сприятливих змін нічого очікувати, якщо ви продовжите чекати біля моря погоди.

Якщо у вас не було останнім часом стимулу для самовдосконалення, то з 23 по 29 травня він може з’явитися, причому стихійно та раптово. Це означає, що Сімка може подарувати вам нові захоплення, мотивацію, ентузіазм.

You cannot copy content of this page