fbpx

Нумерологічний гороскоп на тиждень з 30 травня по 5 червня: чим здивує початок червня

Для початку потрібно дізнатися, яка цифра буде правити світом у ці сім днів. Для цього нумерологи роблять найпростіші обчислення: складають усі дати тижня, а потім додають до отриманого результату порядковий номер поточного місяця. Цього разу додавати потрібно не 5, а 5 та 6, адже тиждень зачіпає травень та червень.

(30 +31 +1 +2 +3 +4 +5) +5 +6 = 87; 8+7=15; 1+5=6.

Виходить, що світом буде правити цього тижня число 6. Це число творчого початку, тож можна чекати осяянь, креативного піднесення. Люди, які зайняті у сфері мистецтва, отримуватимуть потужний позитивний імпульс та натхнення. У важких ситуаціях нам буде набагато простіше знаходити вирішення проблем.

Це ідеальний час для здобуття нових знань, вивчення мов, нових знайомств. Нічні світила на нашому боці. Дуже добре поєднується з правлінням Шістки порятунок Меркурія від ретроградності 3 червня.

Число 6 уособлює легкість, доброту, взаємну допомогу. Це число з дуже позитивною, яскравою та незвичайною енергетикою. Нам усім дуже пощастило, що літо починається із правління цієї цифри.

Поради нумерологів на тиждень з 30 травня до 5 червня:

Намагайтеся займатися приємними клопотами по дому. Не беріться за те, що вас дратує або вводить у стан смутку. Шістка любить, коли люди займаються чимось надихаючим.

У жодному разі не давайте нікому порожніх обіцянок. Цього тижня це може спричинити появу великих проблем у взаєминах з другою половинкою, друзями, колегами та родичами.

Нумерологи рекомендують розбиратися із справами, у яких ви максимально компетентні. Це значною мірою підвищить вашу удачу та продуктивність.

Найбільший ворог для дружби та любові – цинізм. Намагайтеся боротися з нахабством і не нехтуйте нормами моралі та моральності. Поважайте чужий особистий простір, бажання, почуття.

Сприятливими стануть будь-які ініціативи у любовній сфері. Це стосується як тих, хто вже розпочав стосунки, так і тих, хто перебуває у пошуках. Цього тижня числа допоможуть вдихнути нове життя у стосунки, які вже трохи згасли та втратили яскраві емоції.

Експерти наполегливо радять не обговорювати зі сторонніми свої фінансові справи. Поки біля керма шістка, інформація розноситься світом із величезною швидкістю. Це означає, що люди погано зберігатимуть секрети, стануть балакучими.

Якщо хочете досягти успіху в робочому процесі, відверніться від думок про результат і спробуйте поринути в сам процес. Це благотворно позначиться на настрої, удачі, допоможе досягти великих висот.

Всі рішення, які не продиктовані впливом з боку, будуть найправильнішими. Слухайте своє серце та довіряйте особистому досвіду. Звертайтеся за підтримкою лише у критичних ситуаціях.

You cannot copy content of this page