fbpx

Нумерологічний гороскоп на тиждень з 9 по 15 травня: про що попереджають цифри

Щоб дізнатися, що за число правитиме світом у цей період, необхідно зробити найпростіші розрахунки. Потрібно скласти всі числа кожного дня тижня, а потім додати до отриманого результату порядковий номер місяця, тобто 5. Отримуємо наступне:

(9+10+11+12+13+14+15)+5=89. 8+9=17. 1+7=8.

Виходить, що світом буде правити Вісімка. Це число матеріального успіху. Воно дуже любить, коли люди працюють і намагаються зробити своє життя кращим. Вісімка до душі, коли ми робимо ремонт, перетворюємо своє житло, наводимо порядок, а також робимо краще за самих себе.

Найсильніший символ, що приносить удачу, – знак нескінченності. По суті, він є перевернутою Вісімкою та уособленням переваги матеріального світу над духовним. Цього тижня справи і робота будуть найважливішими, але це зовсім не означає, що вам потрібно забути про любов, духовний розвиток, турботу про здоров’я та відпочинок.

Вісімка натякає на те, що настав час приділити увагу роботі та спробам виконати свої матеріальні мрії. Купуйте товари, обмінюйтесь, даруйте щось важливе та приємне людям.

Це той час, коли вам варто зосередитися на виконанні своїх посадових обов’язків. Працюйте та йдіть з головою у справи. Ви зможете досягти успіху у справах, бізнесі і стати багатшим. Всесвіт обов’язково дасть вам нагороду за самовіддану працю.

Справи, результат яких занадто непередбачуваний і залежить від багатьох змінних, варто тимчасово виключити зі свого розкладу. Вісімка відкриває великі можливості перед тими, хто не схильний до ризиків.

Енергетика числа 8 творча, однак, будь-яке необережне зауваження на адресу тієї чи іншої людини може спричинити хворобливу реакцію з її боку. Кожен повинен сам думати своєю головою і самостійно шукати вади у своїй поведінці.

Вісімка є прихильником традиціоналізму. Якщо ви хочете досягти успіху в якійсь сфері, вам обов’язково потрібно дотримуватися усталених правил — як писаних, так і неписаних. Нігілізм та цинізм можуть коштувати вам кар’єри у цей період часу.

Вісімка – число, яке вимагає від нас уваги. Люди, які занадто вітряні і неуважні до деталей, мають ризик упустити щось важливе.

Не дивуйтеся, що люди, яких ви вважаєте друзями, можуть показати себе з негативного боку. Це означає, що з 9 по 15 число можливі розчарування. Ставтеся до всього, що відбувається максимально спокійно. Не варто впускати в свою душу такий мотлох як образи, заздрість, негатив. Це загрожує появою великих проблем.

Вісімка хоче, щоб ви сфокусувалися на роботі та справах, а також постаралися змінити гнів на милість. Якщо хтось переходитиме вам дорогу, продовжуйте працювати і займатися справами, не думаючи про помсту та наслідки. Інакше це створить величезний пролом у вашому біополі, закриє чакри.

You cannot copy content of this page