Нумерологічний гороскоп з 11 по 17 липня: цього тижня буде два небезпечні дні – 12 та 16 липня

Загалом цей період обіцяє бути цікавим і навіть захоплюючим. Кінцевий результат багато в чому залежатиме від ваших амбіцій та віри у себе.

Починається все із нумерологічного розрахунку, який допоможе зрозуміти. що за число біля керма у цей період. Для цього складаються всі дати майбутнього періоду, а потім до отриманого результату додається порядковий номер поточного місяця, тобто 7:

(11+12+13+14+15+16+17)+7=105. 1+0+5=6.

Виходить, що біля керма буде знаходитись число 6. Воно штовхне багатьох з нас на подвиги, причому як ділові, так і любовні. Багато людей стануть сміливішими і цілеспрямованими.

У більшості з нас загостриться емпатія, тому буде легше відчувати емоції інших людей. Це чудовий час для творчості, вирішення домашніх проблем. Шістка навіть у неприємних речах допоможе нам побачити щось хороше. Це означає, що втрачати віру та надію в жодному разі не можна.

Число 6 – це джерело любові, добра і позитиву. Звичайно, не кожен день цього тижня буде сприятливим, однак це зовсім не означає, що загалом ці сім днів повинні бути теж затьмарені неприємними емоціями. Навпаки, Шістка намагатиметься все виправити і зробити так, щоб розчарування стали приводом задумати про щось хороше.

Нумерологи радять у ці сім днів діяти активно, але не прямолінійно. Будьте трохи більш креативними. Це точно допоможе вам досягти успіху в роботі і справах.

Числа допоможуть цього тижня нам з вами згладити внутрішні переживання. Якщо у вас є неприємні думки, які ви ганяєте у своїй голові день у день, то це дуже скоро може закінчитися.

Про цей тиждень багато може розповісти відома приказка — «не було б щастя та нещастя допомогло». Цілком імовірно, що неприємні події можуть спричинити сприятливі життєві зміни.

Щоб не злякати успіх, нумерологи радять у періоди правління Шістки боротися із заздрістю. Це почуття стане найнебезпечнішим з усіх, тому його потрібно позбуватися якнайшвидше.

Поки Шістка біля керма, високу ймовірність набуває така подія як кохання з першого погляду. У такому разі нумерологи радять не поспішати з рішеннями, а присвятити більше часу спілкуванню.

Число 6 може зробити нас з вами більш сприйнятливими до негативу, що походить від оточуючих. Це означає лише одне – потрібно бути простіше і пам’ятати про те, що тільки ви вирішуєте, як реагувати на випади у ваш бік.