fbpx

Нумерологічний гороскоп з 13 по 19 червня: цей тиждень може стати прологом для нової яскравої та позитивної історії вашого життя

Складаємо усі цифри:

(13+14+15+16+17+18+19)+6=118. 1+1+8=10. 1+0=1.

Виходить, що біля керма виявиться “Одиниця” . Це число початку та витоку всього сущого, число щастя, спілкування, взаємодії всього з усім. Виходить, що період із 13 по 19 червня ідеально підходить для спілкування, колективних справ, сімейних вечорів.

Це дуже сприятливий період для будь-яких справ, які приносять нам справжню насолоду та задоволення. У ці сім днів на нас чекає чарівна атмосфера добра, оптимізму, веселощів. Кожен сам вирішуватиме, чим, коли і як займатися. Не треба нав’язуватись і нав’язувати людям своє бачення світу. Уміння приймати всіх такими, якими вони є, зробить вас щасливими, як і всіх навколо.

Поради нумерологів на тиждень із 13 по 19 червня

На цьому тижні потрібно робити тільки те, що подобається вам самим. Не варто танцювати під чужу дудку, бо це позбавить вас щастя. Можна спробувати допомогти комусь із близьких у досягненні їхніх цілей. Це теж має право на життя, але не варто дозволяти людям себе обманювати, адже багато хто маскує свої цілі під загальні, а це вкрай неприємно.

Звести будь-які проблеми до мінімуму в цей яскравий та сприятливий період вам допоможе мінімум грубості у спілкуванні. Навіть із найнеприємнішими людьми краще просто не спілкуватися. Не потрібно відповідати негативом на негатив, оскільки це буде змушувати вас витрачати даремно сили та час. Любов превалюватиме над ненавистю. Весь світ порине в романтику, спілкування, взаємодопомогу.

Непорушність, холоднокровність, душевний спокій — ось усе те, що допомагатиме нам залишатися собою в критичних ситуаціях. На щастя, таких ситуацій буде не так багато, оскільки Одиниця не постарається не допустити появи хаосу.

Люди, які мають виключно добрі наміри, будуть нагороджені удачею. Одиниця допоможе їм стати успішними у тих галузях, у яких вони цього хочуть. Доброта зараз у ціні. Якщо до кінця тижня стане очевидним, що проблеми не йдуть, а цілі не досягаються, значить у вас проблеми з кармою. Ваші добрі справи підуть вам у залік у майбутньому.

Намагайтеся не носити із собою великі суми грошей. Число 1 сприяє вдалим покупкам, але смітити грошима точно не варто. Здійснювати покупки краще по карті, або купуватися продуктами і необхідними речами в інтернеті.

Одиниця допоможе перемогти ревнощі. Якщо у ваших відносинах є це почуття, у період з 13 по 19 червня воно може швидко зійти нанівець. Не бійтеся говорити з другою половинкою про те, що ви відчуваєте.

You cannot copy content of this page