Нумерологічний гороскоп з 18 по 24 квітня: цей тиждень обіцяє бути дуже сприятливим

На думку нумерологів, тиждень буде вкрай вигідним для нових починань. Настав час вийти із зони комфорту та спробувати досягти своїх цілей.

Нумерологічний розрахунок на наступний тиждень

Спочатку необхідно дізнатися, яке число буде правити цим тижнем. Для цього потрібно скласти всі дати разом, а потім додати до них порядковий номер поточного місяця, тобто 4:

(18+19+20+21+22+23+24)+4=151

1+5+1=7.

Виходить, що світом править цього тижня число успіху — Сімка. Це означає лише одне: нам варто активізуватись і спробувати виконати свої мрії, зробивши вирішальний крок уперед.

Сімка уособлює собою всесвітню любов. Всесвіт допомагатиме нам у наших починаннях. Якщо ви сповнені віри в себе, а ваші наміри добрі і не заважають нікому ставати щасливішими, значить ви отримаєте шанс на досягнення поставленої мети.

Поради нумерологів на тиждень із 18 по 24 квітня

Навколишні люди чекатимуть один від одного підтримки. Допомагайте тим, хто проситиме вас про допомогу і не забувайте про те, що в цьому немає нічого ганебного. Сьогодні ви допомагаєте, а завтра допомагають вам.

Одна з головних порад на цей період – намагайтеся не сваритися з тими, кого цінуєте. Особливо небезпечними стануть сварки. “Виносити сміття з хати” зараз точно не варто. Це може призвести до нових проблем.

У такий період поміркованість буде згубною. Успіх супроводжує лише надмірність. Це стосується і кохання, і роботи. Не можна досягти своєї мети, а то й віддавати себе цілком своєї мрії.