fbpx

Нумерологічний гороскоп з 20 по 26 червня: на нас чекає досить сприятливий тиждень із двома днями сили

Щоб дізнатися про число-покровитель, необхідно провести найпростіші розрахунки — скласти всі дати тижня і додати до них порядковий номер поточного місяця, тобто 6. Отримуємо:

(20+21+22+23+24+25+26)+6=167. Складаємо цифри числа, що вийшов, доки не вийде результату, що лежить в діапазоні від 1 до 9. 1+6+7=14. 1+4=5.

Світом буде правити число 5. Це означає, що у енергетичному плані настане період рівноваги, спокою. Нумерологи рекомендують не фокусуватися на чомусь одному в цей час. Це буде час рівноваги між добром і злом, тому не дивуйтеся тому, що деякі люди можуть вас розчаровувати своєю поведінкою. Докоряти їм за це не варто.

Намагайтеся дивитися на життя через призму оптимізму. П’ятірка не любить, коли люди засмучуються без особливої ​​причини. Це число добра, любові, рівності та гармонії. По можливості необхідно буде забувати все погане якнайшвидше.

Багатьом парам у коханні вдасться відкрити нові грані у стосунках. Самотнім людям П’ятірка допоможе насолодитися їхньою свободою і взяти від цього стану душі все найкраще. Число 5 допомагає приймати нашу реальність і використовувати поточні умови на користь.

Не варто під час правління П’ятірки сприймати обов’язки як важкий тягар. Навчіться розуміти та приймати самих себе. Будьте відповідальними і намагайтеся виконувати все те, що обіцяли раніше.

Чого точно варто уникати в період з 20 по 26 червня, так це брехні. Число 5 ненавидить, коли люди обманюють одне одного, причому привід не має жодного значення. Навіть брехня на спасіння може принести вам безліч проблем.

П’ятірка заохочує здорову та помірну самокритику. Це число допоможе вам зрозуміти, в якому напрямку варто розвиватися далі, чим варто займатися, над чим потрібно попрацювати. Не бійтеся визнавати себе в чомусь неприємному.

Нумерологи не рекомендують смітити грошима в цей час. П’ятірка дуже не любить надмірності. Намагайтеся купувати тільки те, що вам дійсно потрібно. Навіть якщо це вимагатиме значних витрат фінансів, ви не пошкодуєте про це.

П’ятірка допоможе нам з вами розкрити тему партнерства. Це ідеальний час для співпраці, мозкових штурмів, спілкування з начальством. Усі ті люди, які працюють у команді, матимуть велику перевагу над тими, хто працює поодинці.

You cannot copy content of this page