Обов’язково загадайте бажання під час Всеношної служби. Ось як потрібно це зробити

Хто у «чистий четвер», якщо ви живете у сільській місцевості, згребіть увесь торішній непотріб, сміття і спаліть його десь на городі. У місті і селі – приберіть свою оселю, помийте вікна, дзеркала, а ввечері (незалежно від місця проживання) запаліть поминальні свічки за своїми родичами, що пішли у інший світ. Повечеряйте і вже до Великодня дотримуйтеся строгого посту. Такі люди отримають Благословення Господа для себе і своєї родини.

У передвеликодню ніч і після великоднього сніданку не можна спати. Хто засне у перший день Великодня – проспить своє щастя і удачу в цьому році.

Під час всеношної служби,  коли вперше співатимуть: «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах – життя дарував» задумайте собі бажання. Пам’ятайте, що бажання має стосуватися вас і вашої родини та не суперечити Законам Божим, тоді воно обо’язково збудеться.

Читайте також: 27 квітня Страсна субота – останній день Великого посту. Ось що не можна робити у Велику суботу

У великодні дні усіх гостей треба обдаровувати писанками – скільки добра побажаєте, стільки удачі і добра вернеться вам. Джерело

Дівчат чи хлопців, що не знайшли собі пари – пригостіть маленькими пасочками. Дівчина чи хлопець, які зібрали 7 пасок – обов’язково цього року знайдуть собі пару.

Після Великодня відвідайте могили своїх рідних, візьміть участь у поминальних обідах, будьте милосердними і Рід буде оберігати вас на земних життєвих дорогах.