fbpx
Життя

Oбрaжений зaлuцяльник називав її всілякими нeхoрoшими словами за її вчинок. І чого він чекав після такого

Мені здається, що багато чоловіків до цих пір переконані, що всі дівчата навколо тільки і мріють про те, як би швидше заміж вийти, причому не важливо за кого, аби чоловічої статі, і готові заради цього терпіти будь-яку чоловічу дурь. Джерело

Моя подруга Катя нещодавно познайомилася з чоловіком. Сходили буквально на парочку побачень, тобто, можна сказати, ще етап знайомства навіть не завершився. Вчора вони домовилися після роботи сходити в ресторан, але не вдвох, а вчотирьох: з другом її нового знайомого і його панянкою. Ну вчотирьох так вчотирьох – що тут такого?

Загалом,готувалась Катя на побачення як годиться: плаття купила, чобітки демісезонні, сумочку. А потім вирішила ще й пальтечко собі коханій на честь сонячного весняного дня оновити: купила щось таке модне яскраве.

Приїхав залицяльник за нею на машині, чекає біля під’їзду. Катя випливає вся така красуня, сідає в машину, а залицяльник на її яскраве пальто так косо подивився і каже:

Читайте також: Вже втретє на ті ж ” граблі” . Чи то в мені щось не так…в який раз мій черговий «єдиний на світі» виявився одружений

– А у тебе є щось не таке вульгарне?

– В якому сенсі? – перепитала його Катя.

– Ну  не таке яскраве .

– Є.

– В такому разі, ти не могла б переодягнутися?

– Звичайно, – відповіла Катя.

Вона вийшла з машини, піднялася до себе в квартиру і переодяглася  в домашній одяг. Замовила собі суші, скачала фільм «Форма води» і зробила трав’яну маску для обличчя.

Через півгодини їй подзвонив її залицяльник і роздратовано запитав, коли вона в кінці кінців спуститься, бо їх в ресторані вже зачекалися. Катя відповіла, що їй ось-ось привезуть суші, після чого вона сяде дивитися кіно, і запропонувала залицяльникові поїхати в ресторан одному і більше їй не дзвонити.

Залицяльник розлютився і почав Катю ображати всілякими нехорошими словами за те, що так його «кинула», адже він цілих півгодини марно чекав її в машині.

Цікаво, а чого він чекав після такого «компліменту» на адресу дівчини з проханням переодягнутися?

Що вона буде підлаштовуватися під його уявлення про те, як повинна і не повинна виглядати дівчина?

You cannot copy content of this page