Очищаємо зливні труби без хімії: 5 швидких і ефективних способів

Кожен з нас стикався, коли ні з того ні з сього вода починає повільніше, ніж зазвичай, стікати в зливний отвір раковини або ванни. З сумом ми усвідомлюємо, що в зливний трубі утворилося засмічення, в черговий раз.

На жаль, це відбувається досить часто: сміття, випадково змите в раковину, волосся, яке забило зливний отвір ванни, або залишки їжі, що блокують стік на кухні. Не має значення, що викликало засмічення, важливо те, що його важко усунути.

І все ж, є прості способи швидко усунути засмічення.

Усунення засмічення на кухні
Старий народний спосіб, завдяки якому моя бабуся швидко усувала засмічення на кухні, включає всього три інгредієнти: харчову соду, оцет і киплячу воду. Комусь він може здатися неефективним, але цей спосіб вже давно став переможцем в боротьбі з засміченням.

Все, що вам потрібно зробити, це змішати 100 грам соди з 100 мл оцту. Вилийте отриману суміш в раковину і залийте її одним літром окропу. Відбудеться хімічна реакція, яка розчинить жир, бруд і залишки їжі в дренажній трубі, тому вода почне йти швидше.

Усунення засмічення у ванній
На відміну від кухні, де труби засмічуються в основному жиром і брудом, стоки у ванній частіше блокуються волоссям, частинками шкіри і залишками мила. Тому в цьому випадку потрібно альтернативний підхід до вирішення проблеми.

Даний метод полягає в використанні 100 грам солі, залитої окропом. Сіль допоможе усунути те, що накопичилося в зливний трубі.

Очищення труб за допомогою засобу для миття посуду
Засіб для миття посуду є ще одним хорошим засобом для очищення каналізаційних труб. Все, що вам потрібно зробити, це залити 100 мл засобу в зливну трубу і почекати півгодини. Після цього промити слив киплячою водою.

Закінчіть процедуру, включивши сильний напір води з крана, щоб переконатися, що вона витікає так, як повинна. Не дивуйтеся, коли побачите, що цей спосіб працює.

Читайте також: Як срібло впливає на людину: в чому небезпека і користь металу

Використання вантуза
Метод, яким довіряють представники різних поколінь – використання кращого друга сантехніка – вантуза. Перед тим, як почати прочищення труб з його допомогою, переконайтеся, що усмоктувальна частина вантуза повністю закриває зливний отвір. Ви не отримаєте належного ефекту, якщо залишиться зазор, через який в трубу буде надходити повітря.

До середини заповніть раковину водою. Візьміться за вантуз обома руками і, натискаючи на гумовий ковпак, виконайте кілька активних качків, після чого різко приберіть пристосування. Пам’ятайте, процедуру необхідно повторити кілька разів.

Не забувайте використовувати решітку для зливу
І останнє, але не менш важливе: пам’ятайте, що найкращим вирішенням проблеми, є її запобігання. Решітка зливу збирає те, що може потрапити в зливну трубу і згодом призвести до її засмічення. Це, в свою чергу, дозволяє уникнути регулярного очищення стоків.

Дешеве рішення досить настирливої ​​проблеми, чи не так?

Всі перераховані вище способи відрізняються простотою і ефективністю.

Джерело.