fbpx
Життя

Одна моя далека родичка Ліля зараз розлучається з чоловіком. Близько місяця тому вона з’ясувала, що Артур, чоловік, їй зраджує. Ні, вона не читала його повідомлення, не обшукувала кишені, не вистежувала його. Все виявилося набагато простіше

Півтора місяці тому чоловік оголосив, що його відправляють у термінове відрядження на два тижні з колегою-чоловіком. Колегу вона цього знала, такому терміновому відрядженню не здивувалася, бо робота чоловіка передбачала періодичні відрядження на тиждень-два. Загалом, ніщо не віщувало неприємностей, чоловік благополучно відчалив.

Через тиждень, гуляючи по торговому центру, вона стикається з тим самим колегою чоловіка, з яким її благовірний мав вирушити у відрядження.

– Привіт! А ви вже повернулися з Туреччини? – запитав він Лілю.

– З якої Туреччини? – здивувалася вона. – Ви ж зараз з Артуром у відрядженні повинні бути …

– У відрядженні? – тепер уже настала його черга дивуватися. – У нас не було заплановано ніяких відряджень на найближчі чотири місяці. Артур взяв відпустку на два тижні, сказав, що ви в Туреччину їдете.

Загалом, хитрий Артур сказав на роботі, що їде з родиною у відпустку, дружині набрехав про відрядження, а сам в цей час умотав на море вгадайте з ким? Правильно, з коханкою! Нею виявилася його колишня колега, яка пропрацювала у них півроку. Але за ці півроку між нею і Артуром проскочила іскра, і навіть після її звільнення вони не припинили стосунки.

Для Лілі це, звичайно, був удар. Вона сидить в задушливому місті з дитиною, а чоловік розважається на морі з якоюсь дівкою. Терпіти вона це не стала і, не чекаючи повернення чоловіка, зібрала речі, взяла дитину і поїхала до батьків у село.

Коли чоловік повернувся і не застав дружини вдома, почав вишукувати її по всім друзям і знайомим. Коли знайшов, довго вибачався, казав, що це у нього несерйозно, що не хоче руйнувати сім’ю. Але Ліля вирішила, що з таким йолопом далі жити не хоче. Мало того, що зраджував, так ще й спалився таким безглуздим чином.

You cannot copy content of this page