Oдна з колишніх «подруг» чоловіка дзвонить, і істерично доводить, що наш з ним двадцятидворічний шлюб – помилка. І ось, що з цього вийшло

Aдже чоловік мій реально вірив в те, що можна просто дружньо спілкуватися, навіть дружити сім’ями, їздити в гості, минуле згадувати з посмішкою. Я спочатку розуміла, що минуле в минулому має і залишатися, але десь в глибині душі теж на це сподівалася, сподівалася на розум, на вік, на соціальний статус, в кінці кінців. Але чудес не буває, як бачите. Джерело

У мого чоловіка 25 років тому, було багато, делікатно висловлюючись, близьких подруг. Зараз деякі з них знайшлися в «Однокласниках» і «Моєму світі», на сайтах, якими, на жаль, захопився мій чоловік. Зустрівшись в Інтернет, ці дами не задовольнилися віртуальним спілкуванням і спогадами про минуле. Вони увірвалися в реальне наше життя. І життя моє перетворилася в кошмар. Ви самі спробуйте уявити це!

Так, одна з колишніх чоловікових «подруг» дзвонить, і істерично доводить, що наш з ним двадцятидворічний шлюб – помилка, а саме вона – його єдина любов. Інша, пред’являє мені і моєму чоловікові його, нібито підрослу без батька дочку. З третьою, як мені здалося, найбільш адекватної з усіх, я спробувала навіть «подружитися» Найстрашніше, що, як мінімум, три «колишніх любові» мого чоловіка поки ще не знайшлися, але, я серйозно побоююся, що вони ось -ось з’являться і чимось теж «здивують» нас.

Щоб було зрозуміліше, що мене так турбує, я розповім докладніше. Одну з тих що з’явилися подруг юності мого чоловіка звати Світланою. Колишня шкільна подруга, вона ніяк не могла повірити в те, що чоловік зареєструвався на цих сайтах не для того щоб шукати якісь любовні пригоди, а, просто бажаючи знайти старих шкільних приятелів, дізнатися хто, де, і як життя склалося і т.д .

Читайте також: Через кpик дочки, дружина не почула, що у кімнаті хтось є, і побачив я дuкy картин

Спогади Світлани про події 25-річної давності були перевернуті з ніг на голову, збагачені подробицями, які навіть під гіпнозом не зміг би згадати чоловік, і, найголовніше, вона особливо старанно розповідала про їхню любов, що сталася багато років тому. Причому, робила це з деталями: повторювала слова, які він ніколи не говорив, розповідала про те, де і коли він був з нею тощо. Це ще нічого, але, через якийсь час, Світлана стала буквально вимагати від мого чоловіка особистої зустрічі, а потім, щоб він звозив її до моря, а ще краще, організував зарубіжну поїздку.

Причому, у неї є сім’я, чоловік, з яким вона прожила в шлюбі довше, ніж ми з моїм чоловіком, доросла дочка з великими проблемами і син – підліток років 13-14. Чоловік Світлани, побоюючись за розвиток ситуації, вирішив поговорити з моїм чоловіком, причому, розмову почав грубо, а, розібравшись, що до чого,благав зрозуміти його і припинити будь-яке спілкування з його дружиною.

Другу даму, що вирішила освіжити спогади юності, пов’язані з моїм чоловіком, теж звали Світлана. Щоб не плутатися, я буду кликати її просто Свєтою. Вона живе в Сибіру, ​​викладає у ВНЗ, непогано виглядає, набагато розумніше і хитріше своєї тезки Світлани, але. Її плани і наміри видала та ж сама непомірна настирливість, хай їй грець!

Зізнатися з приводу Свєти я понервувала не менше, аніж від першої Світлани. Уявіть собі: з’являється в нашому житті жінка, яка із запалом розповідає про те, що нарoдила в ті далекі роки дочку, про яку не знав батько, і починає завзято знайомити цю дорослу дочку з родиною «батька», зокрема з нашою дочкою (знову «спасибі» Інтернету). Далі – ще крутіше, наприклад, вона повідомляє моєму чоловікові о третій годині ночі про те, що він став дідусем і багато, багато іншого.

Все що відбуваються спонукає мене провести, так зване, «журналістське розслідування», яке забрало не дуже багато часу. Але, зіставивши документи, дати, місця знаходження чоловіка в кожен конкретний час, я отримала просту і ясну картину – час спілкування Свєти з моїм чоловіком ніяк з датою нарoдження її дочки не спывпадає. Навіть, якщо взяти горезвісне семимісячне нарoдження, ну все одно не вписується!
І чоловік, незважаючи на безладні стосунки в юності, розуміє, що його, як нині молодь виражається, розвели, як лоха. Але Світлана не звертає уваги на факти, зате починає, як і перша Світлана, наполягати на зустрічі, а далі все за планом – море, сонце, гроші, поїздки тощо. Причому, вона буквально вимагає: «Все або нічого, дорогий!» (її слова).

Третю дівчину звуть Олена. Студентська подруга чоловіка, яка, чесно зізнаюся, спочатку навіть сподобалася. Чоловік розповідав, що з Оленою у нього не було нічого, крім чистої товариської дружби. За це він її і поважав. Зустрівшись з чоловіком на просторах Інтернет, Олена постаралася познайомитися зі мною теж (до чого, природно, не прагнули всі інші «подруги»), і ми приємно спілкувалися утрьох, а, познайомившись ближче, запросили її в гості.

Олена довго сумнівалася, скромною, але влітку все-таки приїхала. Ось тут-то все і змінилося. Забігаючи вперед, скажу, що не тримаю на неї зла, ми до сих пір іноді балакаємо про дрібницях в Інтернеті, але в гості більше не запрошу точно, і чоловік мій зі мною солідарний.
Олена пробула у нас всього кілька днів, а програму розваг для гості ми продумали заздалегідь: знайомство з будинком і містом, пляж і дача друзі, поїздка в салон краси, екскурсія на підприємство чоловіка, прогулянка на катері і ін. За всі дні, що Олена пробула у нас, вона жодного разу не залишилася задоволена, ні за що не сказала елементарного Дякуємо. А ось претензії сипалися як з рогу достатку: і то не так і це не так.

Я не відразу зрозуміла, що відпочинок для Олени – це бурхлива хмільна «веселуха» у великій компанії. І щоб чоловіки були, з якими можна потанцювати повільні танці, пофліртувати всмак. Але, як то кажуть, «вибачте, банани у нас не ростуть». У нас багато сімейних друзів, і погуляти ми теж можемо, але це зовсім не те, що було потрібно Олені, тому, що наші чоловіки цінують свої сім’ї, бережуть нерви своїх дружин, надміру не буває ні спиртного, ні всього того, що за цим слідує.

Але і це все нічого – кожен по-своєму відпочинок представляє. Але Олена, знайшла момент і коли опинилася наодинці з моїм чоловіком, вдарилася в спогади і навіщось стала стверджувати, що він був першим її чоловіком. Чоловік, який точно пам’ятає, якими були їхні стосунки, не просто здивувався, у нього просто шок був, ступор, хоча виду, звичайно, він не показав, перевів усе на жарт. Загалом, і цей експеримент дружби з привидом минулого не вдався. Але ось, що дивно, Олені не було цікаво нічого про нас: як і чим ми зараз живемо, як взагалі жили ці 25 років. Були тільки спроби озвучити якісь безглузді спогади з минулого, половина з яких теж, м’яко кажучи, були невідомо чиї.

Навіщо я про все так детально написала? Я вже говорила, що всі ці «однокласні» контакти порядком ускладнили мені життя. І є ще повне нерозуміння ситуації. Всі три дами, про які йде мова, насправді, не були близькими подругами чоловіка, всі три в різний час, навіть не знаю, як назвати, були незначними моментами  його життя.

Чоловік мій, за рік, наспілкувавшись вдосталь з вищепереліченими подругами, натішившись «спільними спогадами», неабияк втомився від їх настирливості, що межує з дурістю (якщо не сказати жорсткіше), і видалив їх номери з телефону, змінив електронну адресу і пішов з соціальних сайтів .