fbpx

Одного разу бос підслухав мою розмову з дружиною. І тут сталось те, про що я й подумати не міг

Я пропрацював всього 5 днів головним менеджером одного з його маленьких магазинів. У мене була невелика перерва і я вийшов на вулицю, щоб зателефонувати дружині.

Ми сперечалися, тому що у нас не залишилося заощаджень після переїзду, а зарплата повинна бути не раніше 25-го, а моїй шестимісячній доньці потрібно було дитяче харчування.

Мабуть бос вийшов, щоб покурити зі мно, і почув про мою проблему, що мені потрібен бензин, щоб працювати, але дитині потрібна суміш, а у нас не було грошей ні на те ні на інше.

Бос нічого не сказав, але пізніше, в той же день, він попросив у мене вантажівку, щоб з’їздити в місто. Я сказав йому, що у мене немає бензину, а він сказав, що заправиться.

Читайте також: Вона тримала в руках, мокру від сліз газету, де писали про її тpaрагедію. Все село гуло, що Сергія більше немає: “Ти така ж, як твоя мати, шaлaвa”

Коли він повернув вантажівку, на задньому сидінні було 5 великих контейнерів з сумішшю, повний бак бензину і тисяча гривень на центральній консолі.

Він сказав мені вважати це бонусом при наймі, і якщо цього недостатньо, щоб я просто сказав йому про це, і він подбає про все, і до тих пір, поки я працюю на нього, ця пропозиція завжди в силі.

Вперше я працюю в невеликій приватній компанії (тільки 10 співробітників), і я абсолютно задоволений роботою.

You cannot copy content of this page