fbpx
Життя

Одного разу чоловік попросив просто вислухати його, без зайвих емоцій. Єгор сам розповів, що тієї ночі, коли його усі шукали, познайомився з жінкою в клубі і провів з нею час. Думав, що історія на цьому і закінчилася, але сьогодні вона подзвонила. Анна просто не могла відійти від новини

Анна і Єгор не планували влаштовувати відпустку на початку цього літа, але подивилися на радісні збори друзів на узбережжя і не стали відкладати поїздку. Зазвичай пара відкриває морський сезон для себе з середини липня. Цього разу вони поїхали, ледь настали канікули у старшого сина.

Вони вибрали готель, який входив в цілий оздоровчий комплекс з водними розвагами на березі, з декількома аквапарками. В кінці робочого тижня Єгор відпросився у начальства, взявши один день за свій рахунок. Вийшло цілих три вільних дня на поїздку. Анна миттєво зібрала кілька валіз, порадувавши дітей. Хоча, молодший вже точно не розумів, навіщо його мама складає речі і його улюблені іграшки. Андрійкові всього два роки і три місяці.

Друзі сім’ї заздалегідь планували свій відпочинок, вони не звикли до спонтанних зборів, чого точно не скажеш про Анну з Єгором. Вперше за довгі роки сім’я вирушила в поїздку потягом, а діти взагалі ніколи і не їздили в ньому.

Заселившись в готель сім’ї поквапилися оглянути величезну його територію. За один вечір це важко зробити, на кожному кроці все найцікавіше. Перший день відпочинку пролетів з шаленою швидкістю. Особливо, якщо враховувати, що більшу частину дня вони провели в аквапарку. Пізно ввечері закінчувалися всілякі розваги для дітей і починалися для дорослих. Друзі поїхали вдвох, тому вони спокійно вирушили в нічний клуб на березі моря.

Єгор заснув міцним сном, підняти його було просто нереально. Анні нічого не залишалося, як прогулятися перед сном разом з дітьми по набережній. Повертаючись після нічних танців, друзі помітили Анну на балконі. – Не спиться? – запитала Іра. – Приходь до нас, посидимо трошки, – запропонувала.

– Не можу, а раптом Андрійко прокинеться, мої ж його не почують.

– Тоді ми йдемо до тебе!

– Чекаю!

Друзі розповіли, як здорово провели час. Аня мовчки слухала і злегка заздрила. Вона давно ніде не була без дітей. Від шепоту і сміху на балкончику прокинувся Єгор. Приєднався до компанії. Вони вирішили, що наступної ночі обов’язково знову підуть в цей же клуб. Єгор сам запропонував дружині відпочити окремо в клубі, кілька годин він би там побув, а потім повернувся б в номер до дітей, а Анна пішла б до друзів.

Анна дуже здивувалася такій пропозиції, але це був єдиний варіант. Знаючи чоловіка, що він може перекинути один за іншим келишком, вона запропонувала піти першою, адже так він побуде з дітьми з ясною головою. Так і зробили.

Час пролетів непомітно і Анна повернулася в номер, де вже чекав зібраний Єгор. Він сказав, що не стане довго затримуватися, повернеться за годинки дві. Вона повністю довіряла, та й з ним там же були близькі друзі. Анна прийняла ванну і лягла відпочивати. Прокинувшись посеред ночі зрозуміла, що Єгора ще немає в номері. Вона подивилася на годинник, вже був початок п’ятої ранку. Подзвонила спочатку чоловікові, але він не відповідав, потім друзям, думаючи, що вони разом. Трубку підняла Іра і сонним голосом сказала, що Єгор пішов в номер набагато раніше, ніж вони.

Аня не розуміла, адже він так і не прийшов. Чоловік Ірини ледве прокинувся і пройшовся до клубу і назад, подивився різні шляхи. Хоч і недалеко, але хіба мало що могло статися. Друзі стали заспокоювати Анну, можливо він просто пішов на берег або поплавати в басейн. А Єгор і правда любить купатися вночі, плавати в морі. Але він ніколи не ходив один.

Анна вже не спала, а сіла на балконі і прислухалася до кожного звуку, чекала чоловіка. Він заявився о восьмій ранку. Пояснив, що просто провів час на березі, занурившись в свої думки і не помітив, як час пролетів. Анна з підозрами, але повірила, хотілося просто вірити. Цей випадок постаралася забути, не повертаючись подумки, хоч і якось важко уявляла все.

Відпочинок продовжився, як і зазвичай, весело і з дітьми. Більше вони нікуди не ходили окремо. Повернувшись додому, Анна стала помічати, що Єгор якось поводився інакше. То радісний дарував подарунки просто так, без приводу, більше приділяв часу дітям, намагався проводити всі вихідні з родиною. Вона думала, що відпустка пішла на користь. Але все виявилося інакше.

Одного разу чоловік попросив просто вислухати його, без зайвих емоцій. Єгор сам розповів, що тієї ночі познайомився з жінкою в клубі і провів з нею час. Думав, що історія на цьому і закінчилася. Але вони продовжили підтримувати зв’язок на відстані і через місяць вона сказала, що чекає дитину, буде народжувати, це її думка і вибір. Єгор не міг просто так залишити дитину без батька, нехай і зовсім не плануючи її народження. Ну, так уже сталося.

Анна не вірила своїм вухам. Окремий відпочинок в клубі обернувся небажаним подарунком для неї. Та жінка не претендувала на Єгора і не хотіла руйнувати сім’ю, вона просто хотіла, щоб батько дитини все знав. А Єгор не міг таке приховувати від дружини, адже одного разу все одно все стало б відомо. Сім’ю вдалося зберегти.

Анна довго відходила від таких новин, довго намагалася зрозуміти, як вчинити і жити далі. Вона дуже любить Єгора. Якби не цей випадок, вона могла б вважати себе найщасливішою. Зараз позашлюбному синові Єгора вже шість років. Щоліта він приїжджає до нього в гості на місяць. Анна прийняла дитину. Та жінка вийшла заміж і підтримує зв’язок лише заради дитини, вона теж вважала ту ніч помилкою, але вдячна за дитину.

Фото ілюстративне – goodfon.ru

You cannot copy content of this page