Одного разу дочекалася Катерина чоловіка з чергової «риболовлі», побігла на кухню розігрівати обід, а Віктор їй заявляє мало не з порога: – Катерино, нам треба поговорити. Я йду від тебе

Віктору 60 років. Він колишній військовий. Після відходу на пенсію за вислугою, зайнявся приватним підприємництвом. Справи до цього дня йдуть добре, бізнес вдався. Але розповідь не про це. Зі своєю дружиною Катериною Віктор прожив 33 роки. Виростили і одружили двох синів, які подарували їм онуків. Тепер, здавалося б, живи і радій. Але Віктору стало нудно з його немолодою дружиною, яка була молодша на 4 роки. Його потягнуло на подвиги до довгоногих красунь, а наявність грошей якраз дозволяла «купити» їх увагу та любов.

Віктор став пропадати на так званій «роботі», а по вихідним ніби з друзями їздити на риболовлю. Катерина, як вірна дружина, чекала його вдома з борщем і пиріжками. Все заміжнє життя вона присвятила чоловікові і дітям. Заміж вийшла, коли вчилася в медичному училищі, але не закінчила його, так як чоловіка по службі відправили служити в Югославію. Це було за часів СРСР. Потім народилися діти, далі переїзд, і так все життя з чоловіком-військовим минуло непомітно і в переїздах.

Працювала Катерина завжди при військовій частині – то завідувачкою складу, то якимось обліковцем, то санітаркою при госпіталі – повної освіти на будь-яку професію вона не отримала. Правда, пройшла курси секретарів, що її і врятувало, коли вони стали жити в цивільному житті. Влаштувалася в школу секретарем, так там і працює.

І ось, одного разу дочекалася Катерина чоловіка з чергової «риболовлі», побігла на кухню розігрівати обід, а Віктор їй заявляє мало не з порога: – Катерино, нам треба поговорити. Я йду від тебе.

– Куди йдеш? Ти тільки увійшов, – не зрозуміла сенсу почутих слів Катя. Віктор подивився на трохи гладку, немолоду, але яка ще не втратила зовсім привабливості, дружину. Стало шкода її, все-таки 33 роки – не жартівливий термін! Та й діти не зрозуміють. Але, рішення прийнято.

Сказати, що Катерина від такого повороту долі була приголомшена, – нічого не сказати! Вона довго приходила до тями, їй не вірилося, що чоловік може так ось узяти і піти на старість років. Спасибі синам, дуже підтримали її. А молодший син після такого вчинку батька перервав з ним все спілкування.

Віктор наш пішов жити до молодої дамочки 36 років. Лариса – довгонога блондинка з поганим характером. У неї за плечима вже був один шлюб, від якого є син 6 років. Чоловік її теж був старше років на 15, повністю забезпечував, тому Лара не звикла працювати, хотіла жити на всьому готовому. Після розлучення з чоловіком, який від неї втік, вона стала шукати нового «папіка». І цього «папіка» вона знайшла в особі Віктора в якомусь заміському клубі, куди він приїхав з друзями відпочити.

Колишній військовий в свої 60 років виглядав досить непогано – військова виправка, завжди поголений, одяг відпрасований. Ще залишилися сліди привабливості. Тому вирішила Лариса його прибрати до рук. У Віктора знесло голову від красивої, доглянутої блондинки. Все закрутилося – закрутилося, і якось непомітно для себе він зрозумів, що не потрібна йому більше стара дружина, він хоче бути тільки зі своєю Ларочкою.

А Ларочка якось швидко повідомила, що дитинку чекає, щоб повністю утримати Віктора. Дізнавшись про це, Віктор, як відповідальний чоловік, вирішив розлучитися з дружиною і почати нове життя. Діти виросли, Катерина не пропаде, не маленька, так що, вирішено!

Віктор з Ларисою офіційно одружилися, після народження дитини через рік вона знову чекала дитинку. В результаті – двоє маленьких своїх дітей і син від першого шлюбу Лариси. Життя стало якась напружене, суєтне. Молода дружина постійно вимагала грошей на різні дрібнички, «нила», що втомилася від побуту, хоче на море, постійно надзвонювала Віктору дізнатися, коли він прийде з роботи додому.

А Віктору додому зовсім не хотілося. Хотілося тиші, спокою, затишку. Часто він згадував борщ і пиріжки Катерини. Лариса зовсім готувати не вміла, годувала його готовою їжею з супермаркетів. Почав боліти шлунок, Віктор боявся, що це загострення недуги. І ночами став погано спати. Ще Лариса постійно вимагала подружнього обов’язку, а Віктору просто хотілося лягти і заснути.

На тлі цього і справи в бізнесі стали давати тріщину. Все до одного. А одного разу прихопило серце. На щастя, обійшлося, але, як лікарі сказали, був кризовий стан. І ось в такому пеклі став жити Віктор. Як хотілося все повернути назад, бути поруч з Катею, вести на дачі під шашличок бесіди з дорослими синами, няньчитися з онуками … Яким він був дурнем!

Зараз двоє маленьких рідних дітей, яких треба піднімати на ноги, та й пасинка теж не кинеш. І дружина, як четверта дитина. Не дружина, а лялька без мізків! Такі думки відвідували Віктора кожен день … А як справи у Катерини?

У неї все добре. Оговтавшись після розлучення з чоловіком, вона багато часу проводила з онуком. Жила на зарплату, а пенсію збирала на подорожі. Стала їздити за кордон, завела в інтернеті блог про подорожі пенсіонерки і з задоволенням його веде! А про чоловіка Віктора, якщо і згадує, то тільки з жалем. Вона від старшого сина чула про його життя з молодою вродливою дружиною. Нікому такого щастя не побажаєш!

Фото спеціально для Особлива