Одного разу Ілля, програміст 27 років, не одружений, прийшов додому зі словами: “Мамо, там таке …” Лише через кілька хвилин він зумів пояснити, чому замість романтичного вечора прибіг до мами, гублячи капці

Виявляється, в їх відділ влаштувалася молода, красива і досить приваблива дівчина. Хлопець на неї задивлявся, тому, коли знадобилося притягти до неї в квартиру щось важке, з ентузіазмом кинувся допомогти.

Вдома у прекрасної дами був неймовірний свинарник. Особливо врізалася в пам’ять одна деталь – стопка брудних тарілок з недоїдками, які давно гниють і в них опаришами. Господиня нітрохи не була збентежена і явно нічого незвичайного в своїй домашній обстановці не помічала.

Від запропонованого чаю з тортиком Ілля відмовився, пославшись на зайнятість. Хоч як прекрасна була новенька, але зародження життя в її тарілках назавжди позбавило хлопця колишньої зацікавленості.

До речі, потім з’ясувалося, що у цієї дівчини був бурхливий роман з одруженим чоловіком, якого вона мріяла відвести від дружини. У неї це вийшло навіть. Але витримав мужик з нею всього кілька днів, втік назад до дружини.

Фото ілюстративне з вільних джерел