fbpx

Одного разу, коли дружина поїхала до батьків, друзі витягнули мене в клуб. Познайомили з дівчиною, з якою все і сталося. Звичайно потом мене терзали докори сумління, але вже через місяць все повторилося в аналогічній ситуації, тільки от дівчина була інша

Я й досі пам’ятаю той момент, коли я почав зустрічатися з майбутньою дружиною. Я дуже кохав її, і в мене і в думках не було, що колись я зраджу їй. Здавалося ми ідеальна пара, так і було до якогось моменту.

Вперше я зійшов з дороги зразкового сім’янина після двох років спільного життя. Одружилися ми в досить ранньому віці, мені було лише 22 роки. Тоді коли я жив повноцінним сімейним життям, більшість моїх друзів вели розгульний спосіб життя, і навіть не думали про серйозні стосунки.

Перші роки після весілля, поки ще грали гормони, я не звертав уваги на те, як вони себе поводили и з якою швидкістю змінювали своїх дівчат, але з часом я починав заздрити їм. Старався відігнати ці думки від себе, та заздрість росла з кожним разом, коли я слухав історії їхніх гулянок.

Одного разу, коли дружина поїхала до батьків, друзі витягнули мене в клуб. Познайомили з дівчиною, з якою все і сталося. Того вечора молодий організм і міцні напої зробили своє діло. Звичайно потом мене терзали докори сумління, але вже через місяць все повторилося в аналогічній ситуації, тільки от дівчина була інша.

Мої друзі мене повністю підтримували і були раді що я повернувся в їхню тусу. Наші гуляння так розігналися, що я не міг вже порахувати скільки разів за місяць я був не з дружиною.

Це продовжувалося все до одного моменту. Привівши чергову дівчину в готель, на мене звернув увагу охоронець, який там працював. Виявилося, що він мене знав, це був однокласник моєї дружини. Звичайно, він все їй розповів.

Після тривалих з’ясовувань стосунків ми розійшлися. Звичайно їй було дуже боляче, вони кохала мене. Але й з собою я нічого вдіяти не міг.

You cannot copy content of this page