Одного разу Лілія просто зібрала речі і залишила хворого чоловіка, навіть не попрощавшись. Від знайомих він дізнався, що дружина знайшла коханця – його близького друга. А через рік прийшла розплата

«Ліля була моєю співробітницею, і я був загіпнотизований її красою. Я зробив все можливе, щоб завоювати її. Протягом довгого часу я приділяв їй багато уваги, обсипав подарунками та вечерями в розкішних ресторанах», – зізнається чоловік. Його фізичний стан був відмінним, і він не скупився при виборі розкішних подарунків для своєї коханої.

У нього великий будинок, і одного разу він набрався сміливості і запропонував Лілії жити разом. Протягом довгого часу вона відкидала його, кажучи, що ще занадто рано для такого кроку в стосунках. Але герой історії був переконаний, що вона була жінкою його життя.

У сонячний травневий день вони вдвох поїхали в Париж, де зупинилися в розкішному готелі, і персонал допоміг чоловікові підготувати романтичну атмосферу в кімнаті. Коли Лілія побачила розкіш, яку він приготував, вона втратила голову. Ще до того, як він вийняв каблучку з коробки, вона з радістю закричала, що згодна вийти за нього заміж.

Лише через декілька місяців закохані організували велике весілля, і тоді все між ними виглядало чарівно.

Для цього чоловіки Лідія була королевою – він буквально носив її на руках, навіть пропонував їй піти з роботи, щоб вона могла мати більше вільного часу для себе, адже дружині боса не варто працювати. Минуло 2 роки з моменту їхнього весілля, коли одного разу він потрапив у дорожню пригоду. В результаті у чоловіка була серйозно пошкоджена спина. Він не міг довго стояти на ногах, і для його відновлення потрібні були дорогі операції та процедури.

Спочатку його дружина дбала про нього, що забирало у неї багато сил і більшу частину її вільного часу. Чоловік більше не працював, і поступово Лілія більше не могла отримувати дорогі подарунки, до яких вона звикла. Згодом вона почала дистанціюватися від нього і без причини постійно конфліктувала.

Чоловік зрозумів: його дружина хотіла продовжити свій розкішний спосіб життя, і він був шокований цим. Одного разу Лілія просто зібрала речі і залишила його, навіть не сказавши ні слова, не попрощавшись. Від знайомих він дізнався, що вона знайшла коханця – його близького друга, якому належить величезний бізнес.

Рік по тому хворий одужав, встав на ноги, і бізнес стабілізувався. На святковому заході він зустрів свою колишню дружину, яка сказала, що її коханець знаходиться у в’язниці за податкове шахрайство і що вона, що стала його бухгалтером, була змушена заплатити величезний штраф і в даний час знаходиться на випробувальному терміні.

Вона переїхала жити в більш бідну частину міста і тепер працює продавщицею в супермаркеті. Ось така розплата чекала жінку, що кинула в біді свого чоловіка.

Фото ілюстративне – ShopPodarki.com