Одного разу мені терміново потрібно було подзвонити, а мій апарат розрядився повністю і я ніяк не могла його увімкнути. Доки чоловік був у душі, я схопила його телефон. Пароль я знала, вирішила всі питання. Вже хотіла вимкнути його, як несподівано прийшло смс. Це було повідомлення від моєї подруги! Я прочитала їхню переписку і просто очманіла

Світлана – моя краща подруга ще зі школи. Я завжди любила її, але, при цьому ми часом конкурували одна з одною. Було принципово хто краще виступить на змаганні або на кого зверне увагу новий хлопчик у класі.

Напевно, це мої внутрішні «таргани». Ніби, і краща подруга, а постійно хотілося бут кращою за неї. Особливо, коли підросли. Одного разу в нашій компанії з’явився гарний хлопець. Він хизувався перед нами подарованоюї батьками машиною і поклав око на Свєтку. Вона ж закохалася в нього так, що всі тільки диву давалися. Я була рада за подругу, але десь в душі мучилася, що не я на її місці.

Через кілька місяців цей самий Славко став проявляти деякі знаки уваги до мене. Спершу вирішила, що це він намагається дружити зі мною, як з подругою своєї дівчини. Правда, незабаром стало зрозуміло, що справа зовсім в іншому. Він вирішив переключитися на мене. А я і не стала заперечувати. Похід зі Світланою в кіно закінчувався посиденьками в кафе зі мною. Тільки поступово побачень з подругою ставало все менше, поки він не сказав їй правду, що зустрічається зі мною.

Пізніше я дізналася, що Світлана навіть намагалася звести рахунки з життям. Мені стало соромно за таку поведінку. Це явно позначилося на зустрічах зі Славком і в підсумку стосунки не склалися.

Тоді всі мої сили були спрямовані на те, щоб помиритися з подругою. Вона довго не хотіла зі мною розмовляти. Зрештою довелося написати їй записку і покласти під двері. Ось дослівно: «Подруго, прости мене. Я визнаю, що сволота. Ці мужики не варті нас. Давай забудемо цей випадок».

Після цього Свєтка зателефонувала сама і ми помирилися. Багато років я вважала, що конфлікт вичерпаний. Світлана знайшла собі заможного чоловіка у віці. Вони їздили відпочивати за кордон, він подарував їй хороший автомобіль. Я ж два роки тому вийшла заміж за свого колегу по роботі. Чоловікові подобалося підтримувати стосунки з моєю подругою, він захоплювався діловими рисами її коханого і навіть кілька разів звертався до нього за порадою.

Одного разу мені терміново потрібно було подзвонити, а мій апарат розрядився повністю і я ніяк не могла його увімкнути. Доки чоловік був у душі, я схопила його телефон. Пароль я знала, вирішила всі питання. Вже хотіла вимкнути його, як несподівано прийшло смс. Це було повідомлення від Світлани! Я прочитала їхню переписку і просто очманіла. Виявляється, вони вже майже півроку коханці.

Світ перевернувся з ніг на голову. Мій коханий чоловік зраджував мені з моєю кращою подругою! Звичайно, я закотила йому скандал. Він виправдовувався, говорив, що Світлана сама проявила до нього інтерес. Клявся, що для них обох – це лише невелика розвага, адже ні Світлана, ні він не збиралися шкодити своїм стосункам у шлююбі.

Я слухала його і просто плакала. Так мені було прикро. Чим я заслужила таке ставлення до себе? Хотіла почути Світлану. Поїхала до неї. Вона відкрила двері і спершу щиро цікавилася що трапилося. Здавалося стурбованою. Але, коли я пояснила, що знаю про її інтрижку з моїм чоловіком, вона просто відкинулася на спинку крісла і посміхнулася.

Повисла нестерпна тиша, поки я сама не попросила пояснити мені, навіщо вона це зробила. А Свєта просто дістала мені мою записку десятирічної давності! Я відкрила її і побачила слова, виведені мною ж: «Подруго, прости мене. Я визнаю, що сволота. Ці мужики не варті нас. Давай забудемо цей випадок».

«Все», – сказала вона. «Тепер ти повинна заспокоїтись і помиритися зі мною, як я з тобою десять років тому». А я не могла отямитися. Вона спокусила мого чоловіка, щоб помститися. Значить. Ніякого вибачення не було, були тільки ненависть і біль весь цей час.

Хтось скаже, що я сама винна і закон бумеранга ніхто не відміняв. Але, я дійсно багато переглянула після тих стосунків зі Славком, просила пробачення щиро. А вона, виходить, навіть допомагала мені лише для того, щоб увійти в довіру і якомога болючіше вдарити в спину. Сподіваюся, вона щаслива.

Фото ілюстративне з вільних джерел