Одного разу, моя цікавість узяла верх над порядністю і я відкрила ноутбук чоловіка. Краще б я цього не робила. Коли ввечері повернувся Сергій, я всучила йому валізу і сказала, що все знаю про Аню

Ліля і Сергій в шлюбі дуже давно. У них є син, 25 років виповнилось уже, він нещодавно одружився і живе окремо, до столиці переїхав. Так ось, коли чоловік і жінка залишилися одні, поведінка чоловіка стала якоюсь дивною.

– Я стала помічати, що Сергій все більше і більше часу проводить в ноутбуці. Дивно, раніше він взагалі його відкривав рідко, так, фільм якийсь подивитися в інтернеті. А це щовечора сидить, щось активно там друкує, та ще й посмішка загадкова на обличчі. Я відразу здогадалася, що він в соцмережах зареєструвався і переписується там з кимось. Сама я від комп’ютерної техніки далека, але в телефоні соцмережами користуюся іноді. У ноутбуці виявилося не складніше.

Одного разу, моя цікавість узяла верх над порядністю і я відкрила ноутбук чоловіка. Краще б я цього не робила. Я побачила листування Сергія з якоїсь Анею. Природно, це був флірт. В очах темніло, літери зливалися, я навіть не зрозуміла спілкуються вони тільки віртуально чи зустрічаються в реальному житті. Але найгірше в тому, що вона була майже ровесницею нашому синові! Сором і ганьба!

Зачинивши злощасний ноутбук, я напилася валер’янки і стала чекати того, кого біс в ребро. так сказати! Мене переповнював такий букет почуттів, що не передати! Попутно, я збирала його дрібнички.

Коли ввечері повернувся Сергій, я всучила йому валізу і сказала, що все знаю про Аню. А потім, не слухаючи пояснень, просто виштовхала його за двері. Це моя квартира, маю повне право!

Дуже неприємно, звичайно, навіть тільки від того, що людина, з якою я прожила все життя, довіряла як самій собі, і раптом дівчині якийсь ніжності всякі пише. Але розум мій все ж взяв гору над почуттями, і я пішла до чоловіка. Я здогадувалася, що він у своїй квартирі, хоч там у нас і ремонт після квартирантів, але більше йому йти нікуди. Прийшла, сказала, що погарячкувала і готова вислухати, а він ще й образився, бачте! «Я подумаю, каже, повертатися чи ні …»

Повернувся через два дні тільки. Сказав, що вже не збирається нічого пояснювати, що це я його образила! Уявляєте! В принципі, в поведінці чоловіка ніяких інших ознак спілкування з іншими жінками не було: додому він вчасно приходить, по телефону розмовляє рідко, гроші, більше, ніж на обіди, не бере … ось тільки цей ноутбук. Але після повернення, він його взагалі не включає. Так і живемо з тих пір, прірва якась утворилася між нами. Що тепер робити?

Фото ілюстративне з вільних джерел