Одного разу я почув те, що не повинен був – моя мама розмовляла з бабусею

Мого тата не стало, коли я був зовсім ще малюком. На маму звалилися всі турботи – вона виховувала і забезпечувала мене сама. Навіть коли було дуже важко, а такі ситуації були нерідкі, вона не просила про допомогу свекруху.

Моя мама працювала відразу на 2-х, а іноді і на 3-х роботах, щоб нам вистачало на оренду житла, їжу, одяг і мою освіту.

Пам’ятаю як в 17 я щодня підробляв в пакувальному магазині, працював там майже рік, але так і не зміг накопичити на такий потрібний для мене новий комп’ютер. Весь час не вистачало ще зовсім трохи.

Одного разу я почув те, що не повинен був – як моя мама намагалася зайняти гроші у бабусі, так як їй не вистачало на свою опeрaцію, у неї була грuжа.

У мами особистих грошей ніколи не було, але була “рятівна пляшка”, така ваза, куди вона іноді відкладала гроші, що могла відкласти.

Я вирішив покласти всі свої гроші в цю рятувальну вазу, комп почекає ще рік. У мене було небагато, трохи менше 600 доларів.

Читайте також: “Я покохала одруженого, а він мене висміяв і обмовив”: притча про занепалу жінку і те, як оточуючі навязують нам гріхи і недоліки

Пам’ятаю той момент, коли вона подзвонила свекруci і сказала, що не потребує позики і у неї на все вистачає.

Я так добре не почував себе ніколи в житті! Так я зміг хоч якось віддячити мамі за всі ті старання і всю ту любов, що вона дарує мені щодня.