Одного разу я повернулася додому, а він у нашому подружньому ліжку з якоюсь молоденькою дівчиною ну того, мультики дивляться скажемо. Я вибігла кулею. На душі у мене не було образи. Тільки радість

Так вийшло, що я була одружена з нелюбом. Так було не відразу, любов, звичайно, була. Але з часом я зрозуміла, що мій чоловік недостойна людина. Він весь час принижував мене за мої здібності, зовнішні дані. Я покірно зносила все це через дітей. Коли вічні докори стали нестерпні, я вирішила взятися за себе.

Знайшла роботу за фахом, про яку давно мріяла. Благо, що діти були вже дорослими і часу на роботу було досить. Але ось на вислуховування претензій чоловіка його зовсім не залишилося.

Одного разу я повернулася додому, а він у нашому подружньому ліжку з якоюсь молоденькою дівчиною ну того, мультики дивляться скажемо. Я вибігла кулею. На душі у мене не було образи. Тільки радість. Раніше у мене не вистачало духу піти від нього в невідомість, але зараз у мене були розв’язані руки.

Справа в тому, що в той день начальник запропонував мені керувати нашою філією закордоном. Я швидко оформила всі документи, забрала дочок і ми відчалили. Розлучення відбулося легко і швидко. Я ні на що не претендувала і він відпустив мене. Тільки тепер, через два роки, я зрозуміла, що таке жити щасливо зі своїми дітьми і коханою людиною.

Фото ілюстративне