fbpx

“Одного разу я приміряла свою ідеальну кофтинку, але не купила її. Про це шкодую все життя”

Одного разу ви зустрінете щось своє. Особисто для вас створене. Це егоцентрично звучить, але почекайте, я розповім просто і зрозуміло. Давним-давно в комісійному магазині я побачила кофтинку. Звичайну кофтинку малинового кольору з круглим комірцем і завязочками на рукавах. Я приміряла – ах, як мені підійшла ця кофтинка. Вона немов на мене була зшита! І колір, і фасон, і комірець, і завязочки. Зовсім інша дівчина дивилася з дзеркала!

Але грошей було так мало. А дитині рік. І невідомо, коли стипендію дадуть – такі були часи. Грошей в обріз, рівно на кофтинку. Я була відповідальна. Я не купила. Я тільки з гірким жалем подивилася ще раз на кофтинку, погладила її і пішла. І до сих пір її пам’ятаю – жодна річ більше не пасувалаа мені так, як та чарівна кофтинка. А стипендію дали через день! Але кофтинки вже не було.

Читайте також: “Вкрала фату – вкрала долю. Сестра до вopoжок бігала недаремно, задум їй вдався”

Одного разу в житті вам зустрінеться щось, створене особисто для вас. Це може бути що завгодно: річ. Домашня тварина. Місто. Особливе місце. Інша людина. І ви всім серцем, всією дyшею відчуєте: це моє! Це для мене! Ця людина створенa для мене! Це місто біля моря – воно моє! Я маю жити тут! Це ідеальні, мої чобітки! Вони для мене зшиті! Це моє кошеня! Воно для мене з’явилося на світ!

Немає в цьому егоцентризму. Є впізнавання й ідеальне збіг. І саме в цей момент грошей або ресурсів буде в обріз. Рівно стільки, скільки потрібно витратити, віддати. Ось і витратьте. І ви про це не пошкодуєте ніколи. Але пошкодуєте про те, що не наважилися. З найблагородніших помислів – не наважилися. І все одно пошкодуєте, і все життя будете пам’ятати.

Є в світі те, що створено для нас – щоб зробити нас щасливими. Не проходьте повзю життя коротке. І є тільки одна-єдина «наша кофтинка». Наша людина. Наше місто. Наша справа. Те, що спеціально створено особисто для нас.

Автор – Анна Валентинівна Кирьянова

Джерело.

You cannot copy content of this page