Одного разу я вдала, що вийшла з квартири, а сама тихенько стала чекати, що буде далі. Наша хвора мама тут же підхопилася з ліжка і побігла, як молода на кухню. Попила чайку і стала дивитися телевізор

Я вийшла заміж 25 років тому, і в мене прекрасний шлюб. Мій чоловік дуже хороша людина. І до цього дня ми любимо і поважаємо одне одного, як в перший день. Коли не стало мого свекра, я запропонувала взяти його матір до нас. І він чесно і відверто сказав мені: «Мама – погана людина, не клади собі їжачка в штани!»

Так, але коли ми приходили до неї, вона завжди говорила, як вона хвора, і як їй важко справлятися з цим поодинці. Я не послухала його, і одного разу запросила її переїхати до нас, а вона тільки цього й чекала. Вона швидко організувала відправку свого багажу, оселилася в нашій спальні, а ми переїхали у вітальню і спали там на дивані.

Я запропонувала нашим дітям переїхати в її квартиру, але вона не дала згоди – принаймні, поки вона жива. Спочатку все було мирно і тихо, але поступово вона почала командувати. Це зробили не так, це повинно бути так. Вона сварилася навіть зі своїми онуками. Свекруха намагалася заборонити моїй дочці зустрічатися зі своїм хлопцем, тому що їй він не сподобався.

Після кількох скандалів стало зрозуміло, що так не може тривати. Мій чоловік набрався сміливості і сказав своїй матері, що їй потрібно повернутися в свою квартиру. Він обіцяв їй, що кожен день хтось із нас буде ходити туди, приносити продукти з магазину і допомагати їй.

Але раптом свекруха сильно захворіла. Вона лежала весь день. Я чула, як вона говорила своїм подругам, що все, вже напевно вони більше ніколи не зустрінуться. Мені стало шкода, що ми заподіяли їй ці страждання. Я шкодувала її до тих пір, поки моя дочка не порадила мені постежити за тим, що вона робить.

Одного разу я вдала, що вийшла з квартири, а сама тихенько стала чекати, що буде далі. Наша хвора мама тут же підхопилася з ліжка і побігла, як молода на кухню. Попила чайку і стала дивитися телевізор. Всі її болячки виявилися удаваними. Чоловік мені сказав: «Я ж тебе попереджав, а ти не повірила».

Після цього ми її перевезли в свою квартиру і просто відвідували і допомагали як могли. Принаймні всім стало легко і не було ніяких скандалів.

Фото ілюстративне з вільних джерел