fbpx

Одного вечора дзвонив телефон до чоловіка і він змінився в лице. “Можливо тобі було краще б залишитись в селі, там чоловіка набагато легше найти” – говорила зітхаючи мати

Буває так в життю, що все не йде і нічого не складається. А буває інша ситуація, що все одразу навалюється і людина просто не знає що з тим робити і як вчинити. Так склалося із моєю троюрідною сестрою Юлею. Одразу попереджаю, що я її рішення теж не схвалювала. Майже всі подруги та однокласниці вже повиходили заміж багато хто розлучився і знову вийшов заміж.

В багатьох вже по двоє, троє дітей от тільки Юля все була одна. У неї здавалося все що потрібно було: освіта своє житло та й на вроду нічого так, однак кавалерів для життя не намічалося. Подруги і знайомі вже не ставили Юлі ніяких незручних питань. Тільки одна мати як приїжджала до неї, то вимагала від доньки повного звіту про її особисте життя.

Адже у її молодшої сестри вже троє дітей, а вона навіть заміж ще не вийшла. ” Можливо тобі було краще б залишитись в селі?, там чоловіка набагато легше найти” – говорила зітхаючи мати.

Та трохи часу і в життя Юлі нарешті прийшов той довгоочікуваний чоловік. До них на роботу прийшов новий співробітник Данило. Якому одразу приглянулася Юля та й сестрі він теж видався нічого. Тож згадавши і про маму і про її докори, Юля погодилась на пропозицію Данила через два місяці вони одружилися.

Матір дівчини була на сьомому небі від щастя, вона навіть не зауважила те, що Данило чесно признався що колись вже був одружений. Як і сама Юля теж. Проте, мати не заспокоїлась, тепер вона вже питала доньку з запитаннями про нащадків. Юля звісно хотіла дітей, але не в найближчі роки.

Адже, в неї на роботі почалося активне просування по кар’єрі. Та вже через рік, сестра і сама вже захотіла дітей.

Однак, події що відбулися далі, назавжди змінили життя Юля та Данила. Одного вечора дзвонив телефон до чоловіка і він змінився в обличчі. Юля спитала його що трапилось, він відповів що не стало однієї його родички з села, звідки був родом. Він звісно не хоче їхати, але потрібно.

Коли наступного дня Данило поїхав, то Юля провела весь день за шопінгом та в салонах краси, так як то був вихідний. Увечері прийшовши додому, вона вмостилася на дивані і включила улюблений серіал. Та несподівано почула як вхідні двері хтось відкриває.

Юля дуже здивувалася та перелякалась, адже знала що Данило ще би не мав повернутися. Вона взяла статуетку і обережно й тихо пішла до коридору. Вона очікувала побачити якогось злодія, ну аж ніяк не Данила то ще й не самого. Ні він не був з іншою жінкою, а ще гірше.

З ним було двоє дітей та дві валізи. Побачивши Юлю він сказав їй що це його діти. Сестра тоді йому нічого не сказала, а пішла мовчки спати. Зранку всі встали, Юля звісно приготувала сніданок, Данило сам розбудив та допоміг помитися та одітися дітям.

Вони зайшли на кухню, побачивши сніданок Данило зрадів та та подумав що Юля все зрозуміло та прийняла дітей. Однак після того як всі поїли, і діти пішли гратися в кімнату то вона сказала Данилові, що ще трохи дозволить з дітьми пожити, однак не дуже довго.

Нехай він підшукує собі житло, адже квартира то її. В Данила звісно була своя квартира, невелика однокімнатна, але там жили інші люди, які вже проплатили наперед і їх так не можна було виселити, тим більше що в чоловіка не було вже такої суми щоб їм гроші повернути.

На жаль Юля не змінила свого рішення і через тиждень вона все-таки попросила Данила з дітьми піти геть з її квартири. Як чоловік вирішував проблеми і де жив з дітьми, я і не знаю. А на роботі, колеги дізнавшись почали Юлі говорити всякі гидкі речі, як вона могла так вчинити.

Хоч вони вже й офіційно розлучилися але працювали в одній фірмі, ж інколи зустрічалися біля входу.
Однак Юля була холодною та навіть не дивилася в сторону Данила. Для неї він був людиною яка її збрехала, а вона брехні терпіти не могла. Через деякий час сестра зрозуміла що більше не може залишатися на фірмі, з нею вже практично ніхто не розмовляв.

Вона пішла та влаштувалася в іншу компанію, оскільки мала непогане резюме та досвід роботи. Її мати після цього вже більше її не діставала з питаннями про одруження та дітей. Але несподівано для всіх і для мене також, що через роки Юля раптово приїхала до матері з дитиною, дівчинкою.

Та попросила матір, щоб вона побавила онуку. Бо вони з Матвієм мають удвох поїхати у робоче відрядження.

Автор: Нінелія

You cannot copy content of this page